
САД
10:15, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело
На Житомирщині дорожники вночі ліквідовували слизькість на дорогах
САД

Сьогодні вночі, з 22 на 23 грудня 2020 року, дорожникам на Житомирщині довелося попрацювати й відвалами.
Житомирщину, як і прогнозували та попереджали синоптики, все ж накрив мокрий сніг.
Подекуди сніг покрив поверхню взагалі десь на п’ятнадцять сантиметрів, а то й більше. Принаймні таку кількість опадів в деяких куточках нашого регіону було зафіксовано.
Майже з дев’яносто (ред. 86) співробітників-дорожників з різних підприємств цієї ночі працювали, аби розчищати автомобільні шляхи, котрі є для загального користування на мають державне значення. Зокрема, фахівці задіяли й спеціальну техніку, як-от: 27 навантажувачів і 34 піскорозкидачі.
У результаті злагодженої роботи, на Житомирщині все ж забезпечений рух транспортних засобів. Покриття автомобільних доріг вже оброблене спеціалістами, мокре.
До керманичів САД на Житомирщині також має й звернення: в жодному разі не нехтувати ПДР, бути обережними й обачними на шляхах, а також під час руху надавати перевагу техніці, що працює на дорогах.
за матеріалами пресслужби САД на Житомирщині


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
ТОП новини
Оголошення
14:05, 10 грудня
15:17, 9 грудня
16:58, 5 грудня
7
11:49, 1 грудня