• Головна
  • Володимир Арешонков вручив нагороду кращому вихователю Житомирської області
14:09, 5 квітня 2013 р.

Володимир Арешонков вручив нагороду кращому вихователю Житомирської області

5 квітня у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради відбувся урочистий захід, на якому було оголошено результати щорічного конкурсу «Вихователь року». За почесний титул переможця змагалися 19 педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які стали найкращими у першому етапі – на рівні міст та районів.

Усіх учасників інтелектуально-методичного поєдинку відзначили проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик та голова профспілки працівників педагогічної освіти області Василь Когут, від них вихователі отримали грамоти, грошові премії та квіти. Фіналістів привітав ректор інституту Іван Якухно.

Начальник управління освіти та науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Пастовенський вручив подяки обласної ради та цінні подарунки лауреатам обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року»: Світлані Сухій, вихователю Черніяхівського ДНЗ № 1, Наталії Козинській, вихователю ДНЗ № 14 «Золотий ключик» міста Новоград-Волинський, Наталії Іськовій, вихователю навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 16 «Ялинка» міста Бердичів та Оксану Голуб, вихователя ДНЗ № 4 міста Малин.

Хто ж став найкращим із усіх вихователів області, для присутніх на святі було інтригою до самого завершення церемонії нагородження. Найпрофесійнішим та найуспішнішим вихователем 2013 року стала Інна Гольська, вихователь ДНЗ № 39 міста Житомир. Саме вона представлятиме нашу область у заключному, всеукраїнському етапі.

Диплом переможця, грамоту обласної ради, премію та квіти кращому вихователю вручив перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков. Він також привітав часників, фіналістів та лауреатів конкурсу. «Незважаючи на те, що переможець у нас один, з 19-ти учасників ніхто не залишився позаду. Те, що в нашій області є такі люди, які опановують нові технології, застосовують їх у вихованні підростаючого покоління, загалом мають ґрунтовний досвід роботи з повноцінного і всебічного розвитку дитини на національних засадах – це наша спільна перемога!».

Володимир Арешонков звернув увагу присутніх на той факт, що на Житомирщині продовжується відродження дошкільної освіти. Найближчим часом в області з’явиться ще 7 дошкільних навчальних закладів. «За результатами минулого року Житомирщина займає передові позиції в Україні з розвитку системи довкілля. За 2 останні роки було відновлено і відкрито 106 дошкільних закладів. Лише минулого року з цією метою з обласного бюджету було виділено і опановано майже 18 мільйонів гривень. Такі темпи ми будемо продовжувати надалі», – сказав перший заступник голови обласної ради.

Інну Гольську привітав її маленький вихованець, а також батьківський комітет житомирського дошкільного навчального закладу № 39.

P1070300

 P1070290

 P1070282

 P1070280

 P1070269

 P1070264

 

 

Довідкова інформація

В області затверджено цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, яка гарантує розвиток та модернізацію системи дошкільної освіти.

На Житомирщині нараховується 70,3 тисячі дітей віком від 1 до 6 років. 50,8 тисяч з них охоплені дошкільною освітою, що на 1,2 більше, ніж у минулому році.

Функціонує 688 дошкільних навчальних закладів (498 у сільській місцевості).

Впродовж 2012 року для забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти в області відновлено роботу 54 дошкільних закладів. Відкриття цих закладів дало змогу додатково охопити дошкільною освітою близько 3 тисяч сільських дітей.

Протягом останніх 3 років в області відновлено роботу 150 дошкільних закладів, показник охоплення різними формами дошкільної освіти зріс на 8,5%, за 2012 рік – на 1,8%.

Організацію освітньо-виховного процесу в ДНЗ забезпечують 4430 педагогічних працівників.

Прес-служба обласної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...