• Головна
  • Спроба зняти з реєстрації кандидата від «Фронту Змін» на пост мера Житомира провалилася
14:44, 28 жовтня 2010 р.

Спроба зняти з реєстрації кандидата від «Фронту Змін» на пост мера Житомира провалилася

Житомирський окружний адміністративний суд підтвердив реєстрацію кандидатом на посаду мера Житомира голови обласної організації «Фронту Змін» Геннадія Зубка.

Спроба зняти з перегонів одного з лідерів виборчої кампанії провалилася. Суд прийняв рішення закрити провадження у справі за позовом кандидата на посаду міського голови Житомира Юрія Бобра, який вимагав скасувати рішення міської виборчої комісії про реєстрацію Геннадія Зубка.
Коментуючи це рішення суду, Геннадій Зубко підкреслив: «Насправді це був не позов проти Геннадія Зубка та «Фронту Змін». Це була змова влади та її політичних прибічників проти права громадян змінювати своє майбутнє, проти права обирати. Але ми є, ми боремось і ми захистимо право громадян на волевиявлення».
Нагадаємо, що позов було подано технічним кандидатом на посаду мера Юрієм Бобром, який раніше заявив про підтримку іншого кандидата на цю посаду - заступника голови правління ДК «Укртранснафта» Михайла Заславського. Підставою для позову Юрій Бобер вважав те, що Геннадій Зубко є кандидатом на посаду міського голови та балотується до обласної ради за списком партії «Фронт Змін», хоча закон про місцеві вибори не містить такої підстави для зняття кандидата з перегонів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...