• Головна
  • У Житомирі триває оптимізація мережі шкіл
15:46, 28 жовтня 2010 р.

У Житомирі триває оптимізація мережі шкіл

Відповідно до рішення сесії міської ради №1311 «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста» у Житомирі триває процес оптимізації шкіл.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Так, на минулому тижні урочисто відкрито Центр науково-технічної творчості на базі колишньої школи №18 (район Мальованки), який відвідують 150 дітей.

Начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук зазначив, що на разі триває процес оптимізації двох спортивних шкіл міста - Дитячо-юнацької спортивної школи №1 та Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

«Ми їх об’єднуємо у одну потужну спортивну школу. І після реорганізації, термін якої закінчується 31 жовтня, ми будемо сприяти атестації нової об’єднаної школи для того, щоб підвищити статус та присвоїти школі «першу категорію», - поінформував В.Арендарчук.

Також Валентин Васильович пояснив, що реорганізація дасть змогу збільшити кількість видів спорту, якими будуть займатися діти. При цьому жоден тренер не буде звільнений з роботи, їм запропоновані нові робочі місця.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...