• Головна
  • Управління комунального господарства у Житомирі прозвітувало про роботу за 2020 рік
ЖКГ
11:51, 19 січня 2021 р.
Надійне джерело

Управління комунального господарства у Житомирі прозвітувало про роботу за 2020 рік

ЖКГ
Управління комунального господарства у Житомирі прозвітувало про роботу за 2020 рік

Завдяки реалізації заходів Програми благоустрою та розвитку комунального господарства Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2022 роки у 2020 році створено умови щодо утримання, відновлення і захисту сприятливого для життєдіяльності середовища, покращення благоустрою, в умовах якого забезпечуються захист довкілля, санітарне епідемічне благополуччя населення.

Забезпечено своєчасне та безперебійне надання якісних послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого теплопостачання. Утримано в належному санітарному стані та проведено поточний ремонт мережі зовнішнього освітлення, каналізаційних, водопровідних та теплопостачальних мереж, об’єктів озеленення, місць загального користування, зливових мереж та штучних споруд, міських кладовищ.

Утримано у належному санітарному стані та забезпечено цілодобову охорону водонапірної греблі на річці Тетерів, очисних споруд північно-західного району та міського Корбутівського кладовища.

Побудовано два сектори міського кладовища.

У рамках підтримки соціальної акції з висадки дерев – дубів пам’яті полеглих Героїв на Смолянському військовому кладовищі придбано, висаджено та огороджено 30 дубів.

Придбано 5 одиниці техніки на умовах фінансового лізингу для КП «Житомиртеплокомуненерго», «Житомирводоканал» та «СККПО».

В рамках реалізації проєкту участі оснащено музичним обладнання «Музичний фонтан "Фонтан щастя" зі світлодіодною підсвіткою на бульварі Польському у м. Житомирі».

Проведено реконструкцію:

- підвищувальної насосної станції шляхом заміни насосного обладнання за адресою вул. Пушкінська, 30;

- теплових мереж котельні РК-10, вул. Вільський Шлях, 15, вул. Вільський Шлях, 18 в м. Житомирі. Реконструкція системи теплопостачання міста Житомира (Гоголівська, 3- Київська, 82 (РК-9));

- теплових мереж із заміни труб в рамках реалізації проєкту співфінансування контракту № А-5.1.2 і 5.1.3 "Заміна труб (встановлення попередньо ізольованих труб)" від 14.02.2019 р. по проекту централізованого теплопостачання у м. Житомирі за фінансування ЄБРР;

- районної котельні РК-10 за адресою: м.Житомир, пров. 1-й Винокурний, 36а, шляхом встановлення термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна (паливо - тріска деревини).

Завершено капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення із заміною ліхтарів на світлодіодні ліхтарі та встановлення додаткових ліхтарів.

Забезпечено роботу «Монументу Слави» (вічного вогню).

Проводились роботи з влаштування новорічної ялинки та святкової ілюмінації на майдані С.П.Корольова.

У 2020 році виконано робіт в рамках реалізації Програми на загальну суму 286 695,7 тис.грн при плані 288 597,37 тис.грн, що становить 99,3%. Неоплачені видатки за 2020 рік станом на 01.01.2021 року складають 1246,1 тис.грн або 0,43% від плану.

Тобто, за 2020 рік обсяг робіт виконано на загальну суму 287 941,8 тис.грн або 99,77% від плану, що є позитивним показником у виконанні Програми.

«Програма благоустрою та розвитку комунального господарства міста Житомира на 2016-2022 роки» є діючою і буде реалізовуватися у 2021 році.

За інформацією управління

комунального господарства Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальники #звіт #робота #житомир #комунальне #господарство #житомир #міська #рада #прозвітували #керівництво #жкг #відео #сюжет #вирішення #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...