• Головна
  • Житомирська вода має всі шанси бути очищеною за європейськими сучасними технологіями
16:00, 8 квітня 2013 р.

Житомирська вода має всі шанси бути очищеною за європейськими сучасними технологіями

Житомирська вода має всі шанси бути очищеною за європейськими сучасними технологіями, якщо між обласною владою та бельгійськими науковцями буде розпочато практичний етап співпраці.

В облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Олександра Никитюка з представниками бельгійської компанії «INDUSS» за супроводу президента бельгійсько-української торгово-промислової палати Ольги Букавин.

Як зауважив на початку зустрічі Олександр Никитюк, метою зустрічі стало не обговорення можливостей співпраці, а вже реалізація попередніх домовленостей сторін щодо модернізації системи водозабезпечення та водовідведення міста Житомира. Передумовою цієї зустрічі став візит делегації Житомирської області на чолі із заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації Олександром Никитюком до Німеччині та Бельгії, в рамках якого протягом 9-14 грудня минулого року було репрезентовано інвестиційний потенціал регіону.

ОЛЕКСАНДР НИКИТЮК - заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації

Мне очень приятно, что вы сумели выкроить время и приехать к нам, встретиться с руководителями наших предприятий, которые ищут сегодня инвестора. Мы рассмотрели ваши предложения, вцелом они заслуживают внимания. Я думаю, более детально вы сегодня уже тимели возможность обсудить и в с тенах мери г. Житомира. У вас ещё есть время посмотреть реально на возможности объекта, в который надо вкладывать инвестиции…

Компанія «INDUSS» замається водопостачанням найбільших містах Бельгії, а також надає послуги з проектування, інженерії, будівництва, встановлення, запуску та обслуговування споруд для бізнесу та муніципальних потреб, при цьому надаючи особливої уваги збереженню екології. На території Україні компанією започатковано кілька проектів, зокрема – в містах Одесі та Дніпропетровську. На Житомирщині ж бельгійська сторона має намір сприяти не лише у модернізації системи водопостачання, а й на перспективу – у розвитку сільського господарства регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...