СПОРТ
11:00, 24 січня 2021 р.
Надійне джерело

СПОРТ

19-21 січня у Харкові пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Житомирську область на турнірі представляли семеро спортсменів. Двоє з них вибороли бронзові нагороди.

У ваговій категорії до 65 кг бронзову медаль отримав Василь Шуптар. У півфіналі Василь поступився срібному призеру змагань, Івану Білейчуку, з Івано-франківщини.

Другу медаль для збірної Житомирської області здобув Рустам Дудаєв у ваговій категорії до 86 кг. У півфіналі представник Житомирщини поступився Олексію Доманицькому з Львівщини.

У загальному заліку збірна Житомирської області зайняла 10-те місце, набравши 16 залікових балів.

Джерело: sportzt.com

Житомирські спортсмени вибороли дві бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби, фото-1
#спорт #житомирщина #вільна боротьба #борці #турнір #житомирська #область #чемпіонат #україни #новини #інформація #спортсмени