• Головна
  • Житомирський облвиборчком не зняв з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів
12:19, 29 жовтня 2010 р.

Житомирський облвиборчком не зняв з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів

28 жовтня о 17 годині Житомирська обласна виборча комісія розглянула скаргу ВО «Свобода» про зняття з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів голови Житомирської райдержадміністрації Андрія Кулика.

Нагадаємо, що 26 жовтня у селі Сінгури Житомирського району голова Житомирської РДА А. Кулик перешкоджав передвиборчій агітації ВО «Свобода». Кандидат від Партії регіонів вчинив спробу розібрати свободівський намет і забрав агітлітературу  ВО «Свобода». Свідком інциденту став голова облдержадміністрації Сергій Рижук, який не тільки не припинив порушення, а й дозволив собі образливі висловлювання на адресу агітаторів, назвавши їх «проклятими націоналістами».

Житомирська ОВК відмовила у задоволенні скарги, посилаючись на те, що скарга не відноситься до компетенції виборчої комісії. За це рішення проголосувало 11 членів комісії, проти – 5.

Своє невдоволення з приводу рішення ОВК висловила її член Леся Дядьо.

«Сьогодні сталася безпрецедентна подія: виборча комісія свідомо «прикриває» кандидата від Регіонів. Хто б не скаржився, все одно його виправдають», - сказала Леся Дядьо.

«Це кричуще порушення Закону про вибори. Ми подали до ОВК докази вчинення порушення з боку Кулика. Складається враження, що виборча комісія «лягла» під Партію регіонів, ігноруючи скарги своїх опонентів. Наша юридична служба оскаржить рішення виборчої комісії до суду», - зазначив голова обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін.

 

Житомирський облвиборчком не зняв з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів, фото-1
Житомирський облвиборчком не зняв з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів, фото-2
Житомирський облвиборчком не зняв з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів, фото-3
Житомирський облвиборчком не зняв з реєстрації кандидата в депутати від Партії Регіонів, фото-4
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...