• Головна
  • В Коростенському районі знаходиться вольєр, де утримуються фазани, дикі кабани та олені плямисті. ВІДЕО
ДИКА ПРИРОДА
14:10, 5 лютого
Надійне джерело

В Коростенському районі знаходиться вольєр, де утримуються фазани, дикі кабани та олені плямисті. ВІДЕО

ДИКА ПРИРОДА
В Коростенському районі знаходиться вольєр, де утримуються фазани, дикі кабани та олені плямисті. ВІДЕО

Раніше на сайті Коростенської районної державної адміністрації, а також і на нашому порталі, вже розповідалося мешканцям Житомирщини про те, що у дику природу Коростенщини представники ГО «Коростенське товариство мисливців і рибалок» випустили 145 фазанів.

Цього разу представники товариства запросили гостей відвідати основний вольєр, який розташований у с. Межирічка Коростенського району, та познайомили з його «жителями».

Головного спеціаліста Управління регіональної діяльності Коростенської райдержадміністрації Іванну Мазурову радо зустріли, провели екскурсію, познайомили з умовами перебування у господарстві фазанів, диків кабанів та оленів плямистих голова громадської організації Володимир Рафальський, мисливствознавець Олександр Гусаревич, єгер Олександр Стасюк та член президії Олександр Кирієнко.

З метою інформування жителів району про діяльність ГО «Коростенське товариство мисливців і рибалок», вольєр та його «мешканців», подальші плани з випуску тварин у дику природу старший інспектор Управління регіональної діяльності Коростенської РДА Наталія Колєнова підготувала цей відеосюжет.

Джерело: сайт Коростенської РДА

#коростенський #район #коростенщина #фазани #відео #тварини #екологія #дика #природа #випустили #птахи #звірі #активісти #громадські #діячі
Оголошення
live comments feed...