• Головна
  • Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії
ДОПОМОГА
10:45, 8 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії

ДОПОМОГА
Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії

Життя таке не передбачуване. В один момент налагоджений ритм та устрій його можуть змінити вектор на 180 градусів.

А якщо в життя ще й вривається хвороба, і не просто хвороба, а рідкісна онкологія, тоді й взагалі важко собі навіть уявити, як в ці миттєвості залишатися сильним, не здаватися і продовжувати боротьбу за своє здоров’я та життя!

Сьогодні розповімо про те, що допомоги на лікування потребує житомирянка Наталія Дідковська.

«Я директор житомирського салону «ak.beautysalon».

Нашому закладу вже 11 років.

У нас в Житомирі є жінка Наталія Дідковська. Вона хворіє на рак малих слинних залоз.

Це дуже рідкісна хвороба раку. На світі цим видом онкології хворіє всього лише 1% людей. До нього, на жаль, і потрапила Наталія. В Україні відмовилися від такої пацієнтки, в Ізраїлі відмовилися.

Лише в Німеччині Наталію погодилися лікарі прийняти на лікування та прооперувати. Наразі її вже прооперували. Операція була досить складною. Наталії видалили частину кореня язика. Пухлина була в неї досить велика – 4 сантиметри. З руки також брали біоматеріал, щоб приживити там м’язи.

Нині все біль-менш нормально. Наталія у січні 2021 року проходила променеву хіміотерапію. На лікування вже пішло 50 тисяч доларів. Це тільки на обстеження та операцію», - розповідає близька людина для жінки, її родичка Христина.

За словами жінки, ще необхідно майже 60 тисяч євро на цей курс хіміотерапії, для подальшої реабілітації, відновлення. Це космічні суми для родини. Так ця сім’я з нормальними достатками, але й для них це непідйомні кошти! Христина розповідає, що Наталія – мама трьох дітей.

«Частину майна та всього, що тільки можна було, родина вже продала. Але ж всього ж не продаси! У них з чоловіком троє діток! Молодшому сину Наталії, Михайлу, буде 4 роки.

Наш салон дуже хоче розіграти безлімітний абонемент в солярій. Його сума становить 1500 гривень. Ми хотіли зробити таку благодійну лотерею. Для участі в ній просто необхідно скинути щонайменше 100 гривень. І тоді зі всіх людей, які надішлють ці кошти, вищевказану суму, ми розіграємо абонемент. Кошти кожного для участі в розіграші (ред. ті, що по 100 гривень), ми надішлемо Наталії на лікування.

А вже між всіма учасниками конкурсу ми вже й розіграємо абонемент у солярій», - говорить Христина.

Дуже мала кількість людей донедавна взяла участь у конкурсі, тому директор салону краси просить не бути байдужими і долучатися до допомоги житомирянці з рідкісною формою онкології.

Христина додає: «За кілька тижнів лише декілька людей проявили активність і долучилися до розіграшу. Ми ж хочемо закликати людей бути активними і також брати участь, що в результаті не лише буде доброю справою для жінки, що бореться з онкологією, а й дасть можливість позмагатися за гарний приз!».

Наголошуємо, що в цьому матеріалі про салон краси ми розповідаємо не задля реклами, чи піару, адже для реклами на нашому порталі існує окрема рубрика, а задля того, аби зробити добро та допомогти людині, нашій землячці!

«Я, звісно ж, розумію, що нині живемо в складні часи. Але дуже хочу, щоб люди зацікавилися, і в них виникло бажання допомогти іншій людині! А розіграш абонементу в солярій – це буде чудовим стимулом, бонусом, аби робити добро!», - резюмує жінка.

Довідка про Наталію Дідковську

Діагноз Аденокістозна карцинома малої слинної залози.

Сума збору майже 60 000 євро (58 850 євро).

Дідковська Наталія Іванівна

5363 5423 2015 6491 – карта «ПриватБанку».

Завершимо цю розповідь словами самої ж жінки, котра нині веде боротьбу з раком, проходить курс променевої хіміотерапії. Саме так Наталія Дідковська написала у своїх соціальних мережах:

«Я благодарю каждого за оказанную помощь! Я верю в чудо, в то ,что можно совместными усилиями собрать немалую сумму.

У меня сейчас очень нелегкий путь восстановления и реабилитация после операции. Но также я знаю, что домой я должна вернуться здоровой, меня ждут мои дети!».

Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії, фото-1
Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії, фото-2
Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії, фото-3

Фото Наталії з родиною

Допомоги потребує житомирянка з рідкісною формою онкології, котра нині проходить курс хіміотерапії, фото-9

Наталія та Христина

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #жінка #житомирщина #житомирська #область #діагноз #допомога #лікування #онкозахворювання #рак #наталія #дідковська #малі сллюнні залози #житомирянка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...