• Головна
  • Триває прийом проєктних пропозицій на участь в «Майстерні міста Житомир»
08:00, 16 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Триває прийом проєктних пропозицій на участь в «Майстерні міста Житомир»

Триває прийом проєктних пропозицій на участь в «Майстерні міста Житомир»

Підготовку до проведення урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста Житомир» у 2021 році та прийом проєктних пропозицій на участь у ньому анонсували перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська та директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк під час пресконференції 15 лютого.

Про це повідомляється на сайті Житомирської міської ради.

Світлана Ольшанська, перша заступниця міського голови, відзначила, що фестиваль «Майстерня міста Житомир» організовують вже вшосте. «Цьогоріч захід пройде під девізом «Майстерня міста Житомир 2021: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ 6.0», - зазначила Світлана Ольшанська.

Борис Пахолюк, директор КУ «Агенція розвитку міста», додав, що вже традиційний для нашого міста фестиваль було започатковано у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який реалізують Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

«Попередньо ми плануємо проводити «Майстерню міста Житомир - 2021» з 7 до 13 червня. Заявниками можуть бути суб’єкти господарювання, громадські організації та об’єднання, що мають статус юридичної особи, а також ініціативні групи та фізичні особи без статусу юридичної особи, - розповів Борис Пахолюк. - Основними критеріями відбору проєктних пропозицій є відповідність проєкту пріоритетам Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року; логічність і послідовність ідентифікованої проблеми/потреби, повнота відображення проєктних заходів в бюджеті проєкту, а також обґрунтованість та доцільність пропонованих витрат. При цьому, кінцевою метою проєктних ініціатив не може бути отримання прибутку чи іншої комерційної вигоди будь-якими фізичними чи юридичними особами».

Аплікаційну форму для заповнення проєктної пропозиції можна завантажити за посиланням ТУТ.

Заповнену аплікаційну форму та бюджет проєкту (додаток до аплікаційної форми) потрібно надіслати до 08 березня 2021 року на електронну адресу: [email protected]

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: [email protected] або за телефоном: +38 096 225 69 75.

З презентаціє "Майстерня міста Житомир" можна ознайомитися ТУТ.

Довідково:

«Майстерня міста» як урбаністично-культурний проєкт виникла у м. Львів у 2012 році. З того часу цей захід проводиться щорічно в різних містах України та залучає громадян до активного обговорення та задоволення спільних місцевих потреб.

Майстерня міста – це платформа (комунікаційний майданчик) для взаємодії громадських організацій, ініціативних груп, мешканців міста та місцевої влади: територія для дискусій, обговорень, презентацій та втілення місцевих ініціатив, що спрямовані на розвиток громади.

Майстерня міста в Житомирі проводиться з 2016 року в рамках реалізації проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Житомирською міською радою та фінансується урядами Німеччини і Швейцарської Конфедерації.

Триває прийом проєктних пропозицій на участь в «Майстерні міста Житомир», фото-1
Триває прийом проєктних пропозицій на участь в «Майстерні міста Житомир», фото-2
Триває прийом проєктних пропозицій на участь в «Майстерні міста Житомир», фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#майстерня міста #житомир #прийом #проєктні пропозиції #міська #рада #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...