Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, Ketlandia

Зима вже поступово готується передати свої права весні.

Звісно ж, це відбудеться за законами природи. Не залежно від того, чи хтось хоче, аби весна якомога швидше наступила, чи ні. Житомир на межі зустрічі двох пір року — неймовірно гарний.

Цю красу вміють майстерно передати в своїх фото й житомиряни. Поглянемо на Житомир їх очима.

Звісно ж, і ми не хотіли оминути фото з такими краєвидами і трішки розбавити чимось гарним та тим, що порадує око, стрічку новин.

Більше фото в посиланні на допис.

Фото: Петро Кухарчук

Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-1 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-2 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-3 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-4 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-5 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-6 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-7 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-8 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-9 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-10 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-11 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-12 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-13 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-14 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-15 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-16 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-17 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-18 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-19 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-20 Між зимою та весною: неймовірної краси місцини в Житомирі. ФОТОРЕПОРТАЖ, фото-21
фото світлини житомир житомирщина житомирська область краєвиди пейзажі лютий зима вулиці прогулянка річка фоторепортаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі