• Головна
  • На Житомирщині податківці вилучили 57 фіктивних векселів на 62,3 млн грн
14:50, 2 листопада 2010 р.

На Житомирщині податківці вилучили 57 фіктивних векселів на 62,3 млн грн

За матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ДПА у Житомирській області, Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом проводяться заходи щодо зупинення обігу та скасування емісії акцій акціонерних товариств з ознаками фіктивності, зареєстрованих у Житомирській області та заходи щодо виявлення порушень порядку емісії та обігу векселів.

Так, протягом 9 місяців 2010 року за матеріалами управління, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку зупинено обіг акцій 12 акціонерних товариств на загальну суму 63,9 млн.грн. та скасовано емісію акцій 8 акціонерних товариств на загальну суму 63,7 млн.грн. Виявлено 23 суб’єкта господарської діяльності, які видали 269 векселів з ознаками фіктивності на загальну суму 537,5 млн.грн. та вилучено з обігу 57 векселів з ознаками фіктивності на загальну суму 62,3 млн.грн.

В результаті проведених управлінням заходів до юридичних відділів ДПІ направлено матеріали по 5 акціонерних товариствах для підготовки позовів про припинення юридичної особи. По 7 СГД прийнято рішення на користь податкової служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...