• Головна
  • У Житомирі – спірна ситуація щодо суб’єкта надання послуг з управління багатоквартирним будинком на Корбутівці та Мальованці
10:40, 26 лютого 2021 р.
Надійне джерело

У Житомирі – спірна ситуація щодо суб’єкта надання послуг з управління багатоквартирним будинком на Корбутівці та Мальованці

У Житомирі – спірна ситуація щодо суб’єкта надання послуг з управління багатоквартирним будинком на Корбутівці та Мальованці

Інформуємо, що наразі склалась спірна ситуація щодо суб’єкта надання послуг з управління багатоквартирним будинком в мікрорайоні Корбутівка Мальованка.

Так, про право надання цих послуг заявляють два суб’єкта господарювання – ПП «ЖЕП № 1 міста Житомира» та ПП «УК «ЖЕП № 1 міста Житомира», розміщуючи оголошення, проводячи певну роз’яснювальну роботу щодо власного права послуг та отримання сплати за них.

Щодо питання законності дій вказаних надавачів свою оцінку мають дати правоохоронні органи, до яких в свою чергу звернулося управління житлового господарства міської ради.

Одночасно зауважуємо, що з метою законного нарахування пільг та субсидій їх одержувачам – мешканцям вказаного мікрорайону управління соціального захисту населення Богунського району департаменту соціальної політики Житомирської міської ради керується наданими у встановленому порядку документами ПП «ЖЕП № 1 міста Житомира», тобто пільги та субсидії в безготівковій формі відшкодовуються ПП «ЖЕП № 1 міста Житомира».

Просимо взяти дану інформацію до уваги, а також сплату за надані послуги, в тому числі за готівковою формою пільг та субсидій здійснювати на рахунок ПП «ЖЕП № 1 міста Житомира» на розрахунковий рахунок № UA 053117440000026006055805898.

Управління житлового господарства міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жмр #житомирська #міська #рада #осбб #жек #будинок #комунальники #житомиряни #комунальні послуги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...