Команда «Контингент» отримала календар Чемпіонату України серед команд першої ліги сезону 2010-2011 рр..

PDFПечать

 

Календар ігор 18Чемпіонату і Кубку України з футзалу

серед команд першої ліги у спортивному сезоні 2010-2011 р.р.

 

ГРУПА А

1. Енергія-2 (Львів)

2. Каменяр-Термопласт (Дрогобич)

3. Львівхолод (Львів)

4. Меркурій (Чернівці)

5. Шанс-Авто (Ковель)

6. Лемберг (Львів)

7. Буран-Негабарит (Ковель)

8. Поділля-УМВС (Хмельницький)

9. Одеса (Одеса)

10. Контингент (Житомир)

ГРУПА Б

1. Титан-Зоря (Покровське)

2. Продексім (Херсон)

3. Локомотив-2 (Харків)

4. Імпульс (Шостка)

5. Метрополітен (Київ)

6. Планета-НУХТ (Київ)

7. Київ -НПУ (Київ)

8. Луг.Т.К.-2 (Луганськ)

9. СумДУ (Суми)

 

1 коло

1 тур - 23.10.2010 р. (субота)

1

Імпульс

-

Київ-НПУ

 

24.10.2010 р. (неділя)

2

Локомотив-2

-

Луг.Т.К.-2

3

Продексім

-

СумДУ

4

Метрополітен

-

Планета-НУХТ

 

2 тур - 29.10.2010 р. (п'ятниця)

5

Київ-НПУ

-

Метрополітен

 

30.10.2010 р. (субота)

6

СумДУ

-

Локомотив-2

7

Титан-Зоря

-

Продексім

8

Луг. Т.К.-2

-

Імпульс

 

3 тур - 05.11.2010 р. (п'ятниця)

9

Метрополітен

 

Луг. Т.К.-2

 

06.11.2010 р. (субота)

10

Локомотив-2

-

Титан-Зоря

11

Імпульс

-

СумДУ

12

Планета-НУХТ

-

Київ НПУ

13

Львівхолод

-

Енергія-2

14

Меркурій

-

Одеса

15

Шанс-Авто

-

Поділля УМВС

16

Лемберг

-

Буран-Негабарит

17

Каменяр-Термопласт

-

Контингент

 

Група «А»  1 тур 13.11.2010 р. (субота)

 

18

Каменяр-Термопласт

-

Одеса

19

Львівхолод

-

Поділля УМВС

20

Меркурій

-

Буран-Негабарит

21

Шанс-Авто

-

Лемберг

22

Енергыя-2

-

Контингент

 

20.11.2010 р. - 1/16 Кубку України (субота)

 

4 тур -27.11.2010 р. (субота)

23

Луг. Т.К.-2

-

Планета-НУХТ

24

СумДУ

-

Метрополітен

25

Титан-Зоря

-

Імпульс

26

Поділля УМВС

-

Лемберг

27

Одеса

-

Шанс-Авто

28

Каменяр-Термопласт

-

Львівхолод

29

Контингент

-

Буран-Негабарит

 

28.11.2010 р. (неділя)

30

Продексім

-

Локомотив-2

31

Енергія-2

-

Меркурій

 

01.12.2009 р. - 1/8 Кубку України (середа)

 

Група «А»  2 тур 04.12.2010 р. (субота)

32

Буран-Негабарит

-

Шанс-Авто

33

Поділля УМВС

-

Меркурій

34

Одеса

-

Львівхолод

35

Енергія-2

-

Каменяр-Термопласт

36

Контингент

-

Лемберг

 

09.12.2010 р. - 1/8 Кубку України (четвер) ігри відповіді

 

5 тур -10.12.2010 р. (п'ятниця)

37

Метрополітен

-

Титан-Зоря

 

11.12.2010 р. (субота)

38

Імпульс

-

Продексім

39

Планета-НУХТ

-

СумДУ

40

Київ НПУ

-

Луг.Т.К.-2

41

Меркурій

-

Каменяр-Термопласт

42

Шанс-Авто

-

Енергія-2

43

Лемберг

-

Одеса

44

Буран-Негабарит

-

Поділля УМВС

45

Львівхолод

-

Контингент

 

6 тур - 18.12.2010 р. (субота)

46

СумДУ

-

Київ НПУ

47

Титан-Зоря

-

Планета-НУХТ

48

Продексім

-

Метрополітен

49

Локомотив-2

-

Імпульс

50

Одеса

-

Буран-Негабарит

51

Енергія-2

-

Лемберг

52

Каменяр-Термопласт

-

Шанс-Авто

53

Львівхолод

-

Меркурій

54

Контингент

-

Поділля УМВС

 

18.12.2010 р. - 1/4 Кубку України (субота)

 

7 тур 24.12.2010 р. (п'ятниця)

55

Метрополітен

-

Локомотив-2

 

7 тур - 25.12.2010 р. (субота)

56

Планета-НУХТ

-

Продексім

57

Київ НПУ

-

Титан-Зоря

58

Луг.Т.К.-2

-

СумДУ

59

Шанс-Авто

-

Львівхолод

60

Лемберг

-

Каменяр-Термопласт

61

Буран-Негабарит

-

Енергія-2

62

Поділля УМВС

-

Одеса

63

Меркурій

-

Контингент

 

29.12.2010 р. - 1/4 Кубку України (середа) ігри відповіді

 

8 тур -22.01.2011 р. (субота)

64

Титан-Зоря

-

Луг.Т.К.-2

65

Продексім

-

Київ НПУ

66

Локомотив-2

-

Планета-НУХТ

67

Імпульс

-

Метрополітен

68

Енергія-2

-

Поділля УМВС

69

Каменяр-Термопласт

-

Буран-Негабарит

70

Львівхолод

-

Лемберг

71

Меркурій

-

Шанс-Авто

72

Контингент

-

Одеса

 

29-30.01.2011 р. (субота, неділя) - ½ та фінал Кубку України

 

9 тур - 29.01.2011 р. (субота)

73

Планета-НУХТ

-

Імпульс

74

Київ НПУ

-

Локомотив-2

75

Луг.Т.К. -2

-

Продексім

76

СумДУ

-

Титан-Зоря

77

Лемберг

-

Меркурій

78

Буран-Негабарит

-

Львівхолод

79

Поділля УМВС

-

Каменяр-Термопласт

80

Одеса

-

Енергія-2

81

Шанс-Авто

-

Контингент

 2 коло

 

10 тур - 05.02.2011 р. (субота)

82

Київ НПУ

-

Імпульс

83

СумДУ

-

Продексім

84

Планета-НУХТ

-

Метрополітен

85

Одеса

-

Каменяр-Термопласт

86

Поділля УМВС

-

Львівхолод

87

Буран-Негабарит

-

Меркурій

88

Лемберг

-

Шанс-Авто

 

06.02.2011 р. (неділя)

89

Луг.Т.К. -2

-

Локомотив-2

90

Контингент

-

Енергія-2

 

11 тур - 11.02.2011 р. (п'ятниця)

91

Метрополітен

-

Київ НПУ

 

12.02.2011 р. (субота)

92

Продексім

-

Титан-Зоря

93

Шанс-Авто

-

Буран-Негабарит

94

Меркурій

-

Поділля УМВС

95

Львівхолод

-

Одеса

96

Каменяр-Термопласт

-

Енергія-2

97

Лемберг

-

Контингент

 

13.02.2011 р. (неділя)

98

Імпульс

-

Луг.Т.К. -2

99

Локомотив-2

-

СумДУ

 

12 тур - 19.02.2011 р. (субота)

100

Луг.Т.К. -2

-

Метрополітен

101

Титан-Зоря

-

Локомотив-2

102

СумДУ

-

Імпульс

103

Київ НПУ

-

Планета-НУХТ

104

Енергія-2

-

Львівхолод

105

Одеса

-

Меркурій

106

Поділля УМВС

-

Шанс-Авто

107

Буран-Негабарит

-

Лемберг

108

Контингент

-

Каменяр-Термопласт

 

26.02.2011 р. (субота) - резервний день

 

13 тур - 04.03.2011 р. (п'ятниця)

109

Метрополітен

-

СумДУ

 

05.03.2011 р. (субота)

110

Планета-НУХТ

-

Луг.Т.К. -2

111

Імпульс

-

Титан-Зоря

112

Локомотив-2

-

Продексім

113

Лемберг

-

Поділля УМВС

114

Шанс-Авто

-

Одеса

115

Меркурій

-

Енергія-2

116

Львівхолод

-

Каменяр-Термопласт

117

Буран-Негабарит

-

Контингент

 

14 тур - 12.03.2011 р. (субота)

118

Титан-Зоря

-

Метрополітен

119

Продексім

-

Імпульс

120

СумДУ

-

Планета-НУХТ

121

Луг.Т.К. -2

-

Київ НПУ

122

Каменяр-Термопласт

-

Меркурій

123

Енергія-2

-

Шанс-Авто

124

Одеса

-

Лемберг

125

Поділля УМВС

-

Буран-Негабарит

126

Контингент

-

Львівхолод

 

15 тур - 18.03.2011 р. (п'ятниця)

127

Метрополітен

-

Продексім

 

 

19.03.2011 р. (субота)

128

Київ НПУ

-

СумДУ

129

Планета-НУХТ

-

Титан-Зоря

130

Буран-Негабарит

-

Одеса

131

Шанс-Авто

-

Каменяр-Термопласт

132

Меркурій

-

Львівхолод

133

Поділля УМВС

-

Контингент

 

20.03.2011 р. (неділя)

134

Імпульс

-

Локомотив-2

135

Лемберг

-

Енергія-2

 

26.03.2011 р. (субота) - резервний день

 

16 тур - 02.04.2011 р. (субота)

136

Продексім

-

Планета-НУХТ

137

Титан-Зоря

-

Київ НПУ

138

Львівхолод

-

Шанс-Авто

139

Каменяр-Термопласт

-

Лемберг

140

Одеса

-

Поділля УМВС

141

Контингент

-

Меркурій

 

 03.04.2011 р. (неділя)

142

Локомотив-2

-

Метрополітен

143

Енергія-2

-

Буран-Негабарит

144

СумДУ

-

Луг.Т.К. -2

 

 

17 тур - 08.04.2011 р. (п'ятниця)

145

Метрополітен

-

Імпульс

 

09.04.2011 р. (субота)

146

Київ НПУ

-

Продексім

147

Буран-Негабарит

-

Каменяр-Термопласт

148

Лемберг

-

Львівхолод

149

Шанс-Авто

-

Меркурій

150

Одеса

-

Контингент

151

Поділля УМВС

-

Енергія-2

 

10.04.2011 р. (неділя)

152

Планета-НУХТ

-

Локомотив-2

153

Луг.Т.К. -2

-

Титан-Зоря

 

18 тур - 16.04.2011 р.

154

Імпульс

-

Планета-НУХТ

155

Локомотив-2

-

Київ НПУ

156

Продексім

-

Луг.Т.К. -2

157

Титан-Зоря

-

СумДУ

158

Меркурій

-

Лемберг

159

Львівхолод

-

Буран-Негабарит

160

Каменяр-Термопласт

-

Поділля УМВС

161

Енергія-2

-

Одеса

162

Контингент

-

Шанс-Авто

ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА З РОЗ'ЇЗДАМИ

 

30.04.2011 р. (субота)

 

163. 1 А - 2 Б

164. 1 Б - 2 А

 

07.05.2011 р. (субота)  ігри відповіді

165. 2 Б - 1 А

166. 2 А - 1 Б

14.05.2011 р. (субота)

167. Переможці пар грають за 1 місце

168. Переможені пар грають за 3 місце.

 

21.05.2011 р. (субота)

 

169. Ігри відповіді за 1 місце.

170. Ігри відповіді за 3 місце.

Ассоциация мини-футбола Украины
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі