МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КЛІЄНТА
16:00, 19 березня 2021 р.
Надійне джерело

З Міжнародним Днем клієнта!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КЛІЄНТА
З Міжнародним Днем клієнта!

19 березня – міжнародний день клієнта! Більшість з нас точно бували в цій ролі і знають з власного досвіду, наскільки важливо отримати індивідуальний підхід, а також гарне обслуговування!

Ми ж також хочемо щиро привітати усіх існуючих та потенційних клієнтів та трішки розповісти про цю дату.

Довідка. 19 березня в ряді країн відзначається Міжнародний день клієнта. Це свято з’явилось доволі нещодавно – у 2010 році. Якщо поглянути з одного боку медалі, то це хитрий та мудрий спосіб зайвий раз подякувати, вшанувати нинішніх клієнтів та, цілком можливо, зацікавити та залучити нових.

Невдовзі після того, як свято набуло чинності та про нього дізнавалося все більше людей, до процесу вшанування клієнтів сфери виробництва товарів і послуг приєдналися «приватники» з інших держав, які, зокрема, роблять бізнес в найрізноманітніших галузях.

Такий ентузіазм підприємців нескладно зрозуміти: постійні і потенційні споживачі виконують у житті бізнесменів роль роботодавця – є клієнти, а, отже, є над чим та для кого працювати!

Окрім всього іншого, це свято також варто розглядати як особливу подяку клієнтам за те, що вони користуються виробленими послугами та товарами. Багато з них ще й мимоволі залучають додаткових клієнтів, аби ті, наприклад, теж оцінили якість обслуговування продукції певної фірми, чи компанії.

У Міжнародний день клієнта у багатьох закладах проводяться урочисті заходи, розіграші призів серед відвідувачів, акції святкових знижок на товари і послуги, вручення сувенірів тощо.

Втім, як свідчить статистика, багато українських фірм та компаній все ж не знають про існування Міжнародного дня клієнта. Ми ж не в їх в числі, отож спішимо привітати наших шановних клієнтів з їх святом!

Дуже цінуємо та шануємо кожного з Вас! Вдячні за співпрацю Вам, наші клієнти! А тим, з ким ми ще тільки познайомимося, також будемо дуже раді! Завжди розвиваємося та вдосконалюємось заради Вас! Адже наше бажання — приємна, комфортна, довготривала співпраця.

Дякуємо за довіру!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міжнародний #день #клієнта #подяка #інформація #новини #клієнти #співпраця #житомирщина #світ #україна #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...