11:31, 4 листопада 2010 р.
Жителька Коростенського району сплатила шахраям за вікна, яких не отримала, 3,5 тисячі гривень
Про всілякі способи ошуканства, що стають популярними за нинішніх умов, ми уже неодноразово розповідали. Однак, судячи з усього, кожного разу спрацьовує або абсурдна впевненість або надмірна довірливість: «Мене не обдурять». Переконливу першість серед сучасних шахрайських методів тримає сфера послуг, тобто пропогаваний ще за Остапа Бендера принцип «Утром деньги – вечером стулья» діє безвідмовно.
33-річна жителька Коростенського району вирішила зробити деякий ремонт в оселі і, у першу чергу, звернула увагу на вікна. Старі дерев’яні захотілося замінити на модні нині пластикові. Знайшла в газеті відповідне оголошення та зателефонувала за вказаним там номером телефону. Уже наступного дня до будинку жінки під'їхало авто, з якого вийшов майстер фірми по встановленню пластикових вікон, як він назвався. Зробив певні заміри та зворушливо оповів історію про те, що нині розвелося багато всіляких нечесних людей.
- От минулого разу виготовили вікна, встановили, а замовники відмовилися розраховуватись, мотивуючи відсутністю грошей, тож тепер гроші за послуги фірма бере лише наперед, - проявляючи дивовижну відвертість, переконував співрозмовник.
Ввійшовши в довіру до жінки, допоки оформляли сякі-такі документи, що, до речі, передбачають сплату лише завдатку, «майстер» таки вмовив замовницю оплатити роботи повністю. Таким чином вона вручила йому майже 3,5 тисячі гривень та залишилась задоволена очікувати на омріяні вікна.
Однак, пройшов тиждень, потім ще один і ще один. Спочатку, коли жінка телефонувала, їй ввічливо пояснювали, що замовлення ще не готово – увесь час чогось не вистачало, то фурнітури, то якихось допоміжних матеріалів. Згодом перестали відповідати на дзвінки, а коли почула у слухавці, що «номер, за яким ви телефонуєте, не є дійсним», впала у розпач. Окрім цього номеру, інших координат підприємства жінка не мала, тож, нарешті зрозумівши, що її просто ошукано, звернулася до міліції.
Як розповів начальник Коростенського МВ УМВС Віктор Калитка, оперативникам карного розшуку вдалося встановити особу легковажного підприємця. Ним виявився 35-річний житель райцентру, що уже раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Наразі відносно чоловіка порушено кримінальну справу за ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії щодо встановлення можливої причетності затриманого до інших подібних фактів.
А всіх читачів хочеться ще раз застерегти: будь-яка передача грошей, майна, інших цінностей повинна бути відповідно оформлена, щоб цей факт можна було за необхідності підтвердити. Довіряти на слово у майнових справах означає невиправдано ризикувати і врешті, як свідчить практика, стати жертвою банальних шахраїв.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:25, 23 листопада
4
16:59, 25 листопада
21:01, 27 листопада
08:59, 27 листопада
07:58, 27 листопада
6
live comments feed...