• Головна
  • У Житомирі пройде щорічне вручення премії Огієнка
12:20, 18 квітня 2013 р.

У Житомирі пройде щорічне вручення премії Огієнка

19 квітня 2013 року об 10.00 у конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбудеться відкриття Міжрегіональної науково-практичної конференції «Книга у професійному і творчому становленні майбутнього фахівця». Цього ж дня о 14.30 у актовій залі університету відбудеться вручення Всеукраїнської премії Івана Огієнка.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації, Управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Ольжича, Житомирський державний університет ім. І. Франка та Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

У Міжрегіональній науково-практичної конференції «Книга у професійному і творчому становленні майбутнього фахівця» візьмуть участь представники влади, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка, науковці та фахівці у галузі видавничої справи, директори Видавничих центрів та видавництв України, керівники, викладачі та студенти ВНЗів Житомира та області, їх заступники, директори бібліотек міста та області та усі небайдужі до проблем книги.

Під час конференції працюватиме чотири секції: «Книга в культурному та освітньому діалозі», «Бібліотечні технології у книгозабезпеченні навчального і виховного процесів в умовах ступеневої освіти», «Книга як чинник професійного становлення фахівця», «Іван Огієнко у вітчизняних та зарубіжних наукових просвітницьких виданнях».

Також на другому поверсі центрального корпусу університету діятиме виставка-продаж книг провідних видавництв України.

Цього ж дня о 14.30 у актовій залі університету відбудеться вручення Всеукраїнської премії Івана Огієнка.

З програмою Міжрегіональної науково-практичної конференції «Книга у професійному і творчому становленні майбутнього фахівця» можна ознайомитися на офіційному сайті ЖДУ імені Івана Франка: http://zu.edu.ua/

٭٭٭

Премія імені Огієнка (Огієнківська премія) — заснована Всеукраїнським товариством Івана Огієнка, Житомирськими обласними державною адміністрацією та радою, Національною спілкою письменників України, Фондом сприяння розвитку мистецтв, Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка. Премія вручається з 1995 року.

Премія Огієнка присуджується за заслуги в розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди в номінаціях:«Література», «Мистецтво», «Освіта», «Наука», «Громадська, політична та духовна діяльність».

Свого часу Огієнківську премію отримали ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух (2009, «Освіта») та двоє викладачів університету: Володимир Шинкарук (2008, «Мистецтво»), Сергій Стельникович (2012, «Наука»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...