• Головна
  • Митники накладають штраф до 8500 грн. за невчасну доставку іномарки
17:45, 18 квітня 2013 р.

Митники накладають штраф до 8500 грн. за невчасну доставку іномарки

Останнім часом все більше виявляється фактів порушень громадянами вимог митного законодавства, пов’язаних із перевищенням встановлених строків доставки транспортних засобів, що перебувають під митним контролем, до митного органу призначення або з порушенням строку вивезення, увезеного з метою транзиту через митну територію України.

Вагомим доказом чого є статистичні дані, за якими протягом І кварталу Житомирською митницею, саме за такі правопорушення, складено 42 протоколи про ПМП, в аналогічному періоді 2012 року – 17 протоколів. Цього разу порушниками виявилися громадяни України.

В першому випадку порушив митне законодавство громадянин України, якому належить транспортний засіб марки «БМВ 520», що зареєстрований в Р.Польщі.

В ході проведення перевірки, що проводилась службою боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Житомирської митниці, встановлено, що згідно наявних автоматизованих обліків даний транспортний засіб був ввезений на митну територію України в режимі «транзит» ще наприкінці минулого року.

Проте власник і не збирався доставляти авто до митного органу призначення.

В другому випадку при проведенні митно-прикордонного контролю автомобіля «Опель Астра», що слідував з України в Р. Бєларусь, встановлено, що даний транспортний засіб ввезений через зону діяльності Житомирської митниці теж в режимі «транзит».

В ході митного розслідування встановлено, що громадянин порушив вимоги статті 95 Митного кодексу України.

Працівниками митниці складено протоколи про порушення митних правил за частинами відповідно 3 та 2 статті 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарiв, транспортних засобiв комерцiйного призначення та документiв до митного органу призначення, видача їх без дозволу митного органу або втрата», санкція якої передбачає накладення штрафу в першому випадку в розмірі 500, а в другому – 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...