• Головна
  • Увага! З 1 квітня у лісах Житомирщини — «сезон тиші»
ЕКОЛОГІЯ
07:00, 30 березня 2021 р.
Надійне джерело

Увага! З 1 квітня у лісах Житомирщини — «сезон тиші»

ЕКОЛОГІЯ
Увага! З 1 квітня у лісах Житомирщини — «сезон тиші»

Державна екологічна інспекція Поліського округу повідомляє, що з 1 квітня по 15 червня 2021 року в лісах та парках, на об’єктах благоустрою у зв’язку з сезоном тиші заборонені будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та занепокоєння диких тварин та птахів, серед них:

- стрільба;

- проведення вибухових робіт;

- феєрверків;

- санітарних рубок лісу;

- використання моторних маломірних суден;

- проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Сезон тиші — природоохоронний захід, що передбачений Законом України «Про тваринний світ» (стаття 39), який має на меті охорону диких тварин і птахів у період масового розмноження. «Сезон тиші»в Україні уперше став проводитися з 1 квітня 2016 року і діятиме щорічно у вище зазначений період.

"Закликаємо усі лісомисливські господарства, користувачів мисливських господарств та громадян особливу увагу в цей період звернути на забезпечення тиші в відтворювальних ділянках, в об’єктах ПЗФ, які визначені для збереження тваринного світу з метою охорони проживання тварин і птахів під час їх розмноження і відтворення популяції, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження.

Повідомляємо, що у разі виявлення випадків порушення «тиші» винних осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності передбаченої ст. 87 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі:на громадян – від 510 до 850 грн., посадових осіб — від 850 до 1190 грн.

А також закликаємо усіх громадян бути толерантними по відношенню до навколишнього середовища та з розумінням віднестись до даної справи.

В цей період Державною екологічною інспекцією Поліського округу буде активізована робота щодо попередження та виявлення випадків порушення сезону тиші2, — йдеться в повідомленні.

Джерело: «Державна екологічна інспекція Поліського округу», Фейсбук

Читайте також: «Сплави по швидкій, крутій річці Кам'янці», - житомирянин за допомогою видовищного ролика порушив екологічну проблему. ВІДЕО

Читайте також: Лінійній прискорювач для Житомирського онкодиспансеру: справа зрушить з місця?

Читайте також: 3У свій 90-річний ювілей знаний житомирський шахіст отримав нагороду «За заслуги перед містом III ступеня»

Читайте також: Житомирському краєзнавчому музею подарували старовинне дзеркало вагою понад 100 кг

Читайте також: З 1 травня 2021 року держава планує перевести усіх споживачів на річний контракт на газ

Увага! З 1 квітня у лісах Житомирщини — «сезон тиші», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сезон #тиші #екологія #довкілля #заборони #штрафи #природа #новини #інформація #ліс #ліси #житомирщина #житомирська #область
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...