• Головна
  • Голова Житомирської облради Йосип Запаловський і його заступник пішли в народ
13:04, 19 квітня 2013 р.

Голова Житомирської облради Йосип Запаловський і його заступник пішли в народ

Голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський 18 квітня взяв участь у проведенні чергового Єдиного Дня депутата, який традиційно два роки поспіль на Житомирщині відбувається у третій четвер кожного місяця. 

Цього дня голова обласної ради побував у територіальних громадах Бердичівського району. Зокрема, він відвідав Скраглівську та Бистрицьку сільські громади. Керівник обласної ради ознайомився з інфраструктурою та станом благоустрою населених пунктів, які входять до складу цих сільських рад, оглянув соціальні об’єкти – дитячі садочки, навчальні заклади,  місцеві амбулаторії загальної практики сімейної медицини, сільські клуби, спортивні майданчики, ознайомився з матеріально-технічною базою сільських рад, поспілкувався з місцевим депутатським корпусом, жителями територіальних громад.

депут_день квитень 13 002

депут_день квитень 13 002

 

 У ході розмови із керівником обласної ради жителі села Скраглівка розповіли про те, як вони власними силами, за активної та діяльної підтримки сільського голови Петра Орлюка, районних органів влади, депутатів місцевих та обласної рад організовують життя у своїй територіальній громаді – утримують у належному стані дитячий садочок «Дошколярик», місцеву школу, сільський ФАП, розвивають благоустрій території. Говорили і про проблеми. Серед таких – це нерозвиненість в селі виробничої інфраструктури та відповідно брак робочих місць, особливо, для молоді, занедбаний сільський клуб, погані дороги, забрудненість місцевого ставу.

депут_день квитень 13 004

депут_день квитень 13 004

 У селі Бистрик голова обласної ради побував у місцевій школі, де зустрівся з учнями та вчителями, завітав до дитячого садочка «Сонечко», оглянув відбудоване приміщення сільської ради, яке минулого року зруйнував буревій, та спільно з активом депутатів територіальної громади обговорив проблеми місцевого життя. Зокрема, йшлося про відбудову сільської школи, створення обслуговуючих кооперативів, розвиток місцевого фермерського руху тощо.    

депут_день квитень 13 011

депут_день квитень 13 011

 Спілкуючись з людьми, Йосип Запаловський відзначив велику та цілеспрямовану роль органів місцевого самоврядування, сільських голів, депутатського корпусу місцевих рад Житомирщини в створенні кращих умов для життя та діяльності людей. «Мені приємно сьогодні бачити, як спільно працює активна територіальна громада, влада, керівники місцевих господарств у напрямку підвищення добробуту жителів області. І як результат – у селах є добротні лікувальні, освітні та інші заклади соціальної сфери, розвивається транспортна та інша інфраструктура, поліпшується благоустрій, створюються умови для розвитку приватної ініціативи», - зазначив голова обласної ради. Він наголосив, що сільська громада, депутати місцевих рад докладають всіх зусиль для наповнення місцевих бюджетів, а це є суттєвою передумовою для реалізації багатьох корисних для громади соціально-економічних проектів.

депут_день квитень 13 093

депут_день квитень 13 093

У приміщенні Бердичівської районної ради Йосип Запаловський зустрівся з активом району – працівниками виконавчих апаратів районної державної адміністрації, районної ради, депутатами місцевих рад, сільськими та селищними головами.

депут_день квитень 13 111

депут_день квитень 13 111

У ході зустрічі голова обласної ради підкреслив, що Бердичівський район, за оцінкою багатьох напрямків діяльності, на фоні області посідає високі рейтингові місця, а це означає, що район динамічно розвивається, і відповідно має перспективу, а відтак і реальні шанси поліпшувати добробут людей у територіальних громадах. Він висловив подяку керівникам району, сільським, селищним головам, депутатам за послідовність та діяльність щодо розв’язання всіх соціально-економічних завдань району, наповнення місцевих бюджетів, поліпшення благоустрою та санітарного стану територій. І наголосив, що й надалі обласна рада, обласна державна адміністрація своїми важелями впливу допомагатиме територіальним громадам у цій справі.

депут_день квитень 13 241

депут_день квитень 13 241

Серед головних пріоритетів роботи для органів місцевого самоврядування Йосип Запаловський, зокрема, відзначив такі: зміцнення матеріально-технічної бази сільських та селищних рад, більш господарське використання земель та об’єктів спільної власності територіальних громад у сільській місцевості, сприяння інвесторам у залученні інвестицій, активніше проведення сходів жителів сіл, селищ та інші.

Голова обласної ради також обговорив з активом району майбутню реформу місцевого самоврядування. Він зауважив, що в Україні розроблено проект концепції розвитку місцевого самоврядування, яка передбачає суттєво змінити систему організації місцевого життя. Практичне втілення реформи великою мірою залежить від активності громад.

 депут_день квитень 13 245

 

Михайло Чигир провів Єдиний день депутата у Ружинському районі

18 квітня в рамках Єдиного дня депутата заступник голови обласної ради Михайло Чигир побував у Ружинському районі.

Депутат зустрівся з викладачами і студентами Верхівнянського агротехнічного технікуму Житомирського агротехнічного коледжу, вчителями і учнями Верхівнянської ЗОШ, працівниками і депутатами Верхівнянської сільської ради.

Михайло Чигир поінформував виборців про діяльність обласної ради та звітував про свою депутатську діяльність за 2012 рік, про виконання програм, прийнятих обласною радою і доручень з питань соціально-економічного розвитку області.

Спілкуючись із представниками територіальних громад, депутат розповів про Концепцію реформування місцевого самоврядування, активне обговорення якої нині триває у нашій державі. Депутат поділився пріоритетами у роботі органів місцевого самоврядування області, відповів на численні запитання виборців, а також провів особистий прийом громадян.

Під час перебування у Ружинському районі заступник голови обласної ради разом із вихователями і вихованцями дитячого садка взяв участь у проведенні суботника по приведенню в належний стан прилеглої території, вручив спортивний інвентар учням Верхівнянської ЗОШ та вихованцям місцевого дитячого садка, студентам агротехнічного технікуму.

Разом із Михайлом Чигирем у Єдиному дні депутата брали участь: голова Ружинської районної ради Борис Ходаківський, голова Ружинської районної державної адміністрації Володимир Бондарчук, Верхівнянський сільський голова Анатолій Гуменюк.

Прес-служба обласної ради

Довідково. Єдиний день депутата в області відбувається кожного третього четверга місяця на виконання рішення сесії від 17 березня 2011 року. У цей день всі депутати – обласної, районних, міських рад організовано працюють у закріплених за ними територіях.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...