• Головна
  • В одному з куточків Житомирщини незабаром з’явиться соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями різного віку
СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ
17:20, 5 квітня
Надійне джерело

В одному з куточків Житомирщини незабаром з’явиться соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями різного віку

СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ
В одному з куточків Житомирщини незабаром з’явиться соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями різного віку

Днями Малинська міська рада ухвалила рішення про створення на базі Територіального центру соціального обслуговування спеціальної служби для безоплатного перевезення дітей та дорослих з інвалідністю, які мають тяжкі захворювання опорно-рухового апарату.

Для функціонування нової структури з міської казни планують виділити близько 220 тисяч гривень, які спрямують на заробітну плату персоналу, технічне обслуговування спецавтомобіля та пальне.

Наразі керівництво Терцентру, за сприяння народної депутатки від Малинщини, звернулося в Мінсоцполітики із відповідним пакетом документів для отримання транспорту, яким перевозитимуть осіб з інвалідністю. У держбюджеті цьогорік на закупівлю спецавтомобілів для потреб територіальних громад закладено 30 мільйонів гривень.

Графік роботи соціального таксі оприлюднять згодом.

Також, до речі, з обласного департаменту праці, соціальної та сімейної політики днями в малинське УПСЗН надійшли кошти у сумі 61 872 гривні на забезпечення дітей з інвалідністю та інших категорій населення технічними засобами реабілітації — милицями, ходунками, возиками тощо.

Ще один соціальний проєкт підтримки осіб з особливими потребами наразі перебуває на розгляді у мерії. Попередньо на черговому засіданні бюджетної комісії заслухали керівництво підприємства «Надія», яке планує працевлаштувати вісім людей з інвалідністю працездатного віку. Згідно із розробленим проєктом, для старту виробничого процесу необхідно 310 тисяч гривень: 150 тисяч з яких спрямують на придбання лінії для розфасовки будматеріалів, решту — навантажувача. Згідно із державною програмою, ці витрати частково покладаються на органи місцевого самоврядування, оскільки підприємство засноване громадським об’єднанням осіб з інвалідністю. Остаточне рішення малинських посадовців стане відомо після детального вивчення пропозиції профільними відділами мерії.

Джерело: «Малинські новини», Фейсбук

Читайте також: 3У свій 90-річний ювілей знаний житомирський шахіст отримав нагороду «За заслуги перед містом III ступеня»

Читайте також: Житомирському краєзнавчому музею подарували старовинне дзеркало вагою понад 100 кг

Читайте також: З 1 травня 2021 року держава планує перевести усіх споживачів на річний контракт на газ

#соціальне #авто #суспільство #люди #інвалідність #транспорт #перевезення #житомир #житомирська #область #житомирщина #житомиряни #таксі #соціальне таксі
Оголошення
live comments feed...