• Головна
  • Журналістка СТБ розповість житомирським філологам про сучасну практичну журналістику в Україні
15:13, 20 квітня 2013 р.

Журналістка СТБ розповість житомирським філологам про сучасну практичну журналістику в Україні

25 квітня 2013 року з 12.00 до 14.00 в приміщенні Інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І.Я. Франка відбудеться зустріч із Лесею Воронюк – українською письменницею, журналістом і сценаристом телеканалу СТБ.

Вона презентує свої прозові збірки «Записки на зап’ястях», «Серце сонця», «Жовтий янгол», а також проведе практичний семінар на тему «Сучасна практична журналістика в Україні».

Запрошуємо житомирських поетів, письменників, журналістів і поціновувачів української літератури та прози.

Журналістка СТБ розповість житомирським філологам про сучасну практичну журналістику в Україні, фото-1

 

Довідково

Леся Воронюк народилася в 1987 році у місті Чернівці. Закінчила з відзнакою Чернівецьку гуманітарну гімназію №1 та факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Наразі – аспірантка того ж факультету, пише кандидатську роботу на тему «Інформаційні євроінтеграційні кампанії в Україні».

Друкується у газетах «Буковинське віче», «Культура і життя», «День»,  «Буковинському журналі», антології «Пастораль річечки» та інші.

Лауреат літературних премій «Гранослов» та імені Олеся Гончара.

З 2005 до 2011 працювала журналістом новин телевізійної служби «Чернівецький репортер», автор культурно-історичної передачі «Невідомі Чернівці». З 2011 року – журналіст і сценарист телеканалу СТБ. Ідейник та безпосередній організатор щорічних акцій «День вишиванки»
(у 2011 році Чернівці ввійшли до Книги рекордів Гіннеса за кількістю людей у вишиванках в одному місці) http://dus.in.ua/

Після квітневого приїзду в Житомир Леся Воронюк проведе 16 травня на Буковині акцію «Доба у вишиванках».

Як зазначає ініціатор акції Леся Воронюк, це свято – функціонально та ментально багаторівневе. Найпростіше в ньому – це красиві і натхненні українці у правічних сорочках. А найскладніше, найважливіше значення – це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історії і традиції, а отже, може бути єдиним та будувати майбутнє, адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими. У жодній успішній країні громадяни не сперечаються про свої споконвічні традиції та культуру та не переводять ці цінності у тимчасові політичні площини.

Леся Воронюк також є Головою Всеукраїнського фестивалю молодіжного етнічного кіно «Кіноетніка» www.kinoetnika.com

В Житомирській області письменниця вперше презентувала свої книжки у 2011 році під час проекту «Міст добра заради життя» ЖОМГО «ХХІ покоління».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...