• Головна
  • Мешканцям Житомирщини нагадують: газ це і комфорт, і відповідальність!
ЖИТОМИРГАЗ
12:10, 7 квітня
Надійне джерело

Мешканцям Житомирщини нагадують: газ це і комфорт, і відповідальність!

ЖИТОМИРГАЗ
Мешканцям Житомирщини нагадують: газ це і комфорт, і відповідальність!

АТ «Житомиргаз» вкотре нагадує про правила безпечного та ощадливого використання газу у побуті у рамках одноіменного місячнику. Днями фахівці аварійно-диспетчерської бригади вийшли на вулиці міст Житомирщини, аби нагадати про правильну експлуатацію газових приладів.

«Сьогодні споживачі дивуються зустрічі з газовиками на вулицях, адже роботу екстрених служб реагування рідко хто бачить на власні очі. Газотранспортна система – це не тільки жовті труби зовні фасаду будинку, а й мережі, прокладені під землею, утриманням яких займаються спеціалісти АТ «Житомиргаз». Тому важливо познайомити людей саме з цими фахівцями, бо хто, як не вони знають, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки при експлуатації газових приладів зокрема», - говорить начальник центрального диспетчерського управління АТ «Житомиргаз» В’ячеслав Тарасов.

Безумовно, природний газ є джерелом затишку та тепла у наших оселях. Користуватись газовими приладами надзвичайно зручно. Однак, при цьому необхідно неухильно дотримуватись елементарних правил безпеки.

Отже:

  • Перш, ніж розпочати роботу з газовими приладами – відкрийте вікно.
  • Не користуйтеся несправними газовими приладами, не ремонтуйте їх власноруч та не допускайте людей до ремонту, якщо вони не мають відповідної ліцензії на такі роботи.
  • Якщо відчули запах газу у помешканні, в під’їзді або на вулиці – телефонуйте до служби «104».
  • Не замінюйте та не переносьте власноруч ніякі газові прилади, будь то газова колонка, котел чи лічильник. Ці роботи може виконувати виключно фахівець із ліцензією!
  • Ініціюйте технічне обслуговування Ваших газових приладів раз на рік, та двічі, якщо маєте автономне газове опалення: до та після опалювального періоду.

При неправильній експлуатації газових приладів існує загроза вибухів, пожеж та інших нещасних випадків. Нехтуючи правилами безпеки, можна поплатитися майном, здоров’ям та навіть життям, наражаючи на небезпеку не лише себе, а й оточуючих.

«Сьогодення зіштовхнуло нас ще з однією великою проблемою. Утеплюючи фасади будинків люди «зашивають» газові мережі під будівельні матеріали. Цього робити категорично не можна! Адже в такому випадку діагностувати витік газу буде вкрай складно, а усунути поломку – й поготів!» - зазначає начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Житомиргаз» Юлія Петришена.

Також варто раз на рік ініціювати технічне обслуговування будинкових газопроводів та, за потреби, очищення димових та вентиляційних каналів вашого будинку (двічі – якщо є газове опалення). Це, перш за все, безпека здоров’я та життя. Адже проведення таких заходів потрібно для того, щоб продукти згоряння газу безперешкодно покидали межі помешкання, бо навіть невелике їх накопичення може призвести до отруєння. Такіроботи виконують підрядники, які мають ліцензію та спецприладдя.

Читайте також: У Житомирі 15 квітня планують завершити опалювальний сезон

Читайте також: Унікальні місця Житомирщини: дивовижний малинський підводний музей. ФОТО

Читайте також: Депутатка міськради про школу в центрі Житомира: Щоб умістити всіх дітей, у клас переобладнали навіть туалет

#газ #житомиряни #газопостачання #житомирщина #житомирська #область #граничний #тариф #розподіл #газу #розподіл газу #ціна #безпечне #комфортне #відповідальне #споживання #місячник #новини #інформація
Оголошення
live comments feed...