• Головна
  • На Житомирщині ще три лікарні включили до переліку опорних
МЕДИЦИНА
13:10, 7 квітня
Надійне джерело

На Житомирщині ще три лікарні включили до переліку опорних

МЕДИЦИНА
На Житомирщині ще три лікарні включили до переліку опорних

«Важлива перемога у боротьбі за збільшення мережі опорних лікарень на Житомирщині!», – починає свій допис нардеп Андрій Пузійчук.

За його словами, за результатами засідання Комісії з розгляду пропозицій щодо визначення переліку опорних закладів охорони здоров’я та погодження планів розвитку госпітальних округів Міністерства охорони здоров’я прийнято рішення про включення до переліку опорних медичних закладів:

  • КНП «Олевська центральна лікарня»;
  • КНП Малинська міська лікарня»;
  • КНП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» у м. Житомир.

«Цьому рішенню передувала тривала співпраця з Житомирською госпітальною радою та Міністерством охорони здоров’я.

Дякую за конструктивну позицію голові госпітальної ради, Першому заступнику голови ОДА Наталії Остапченко, голові Комісії, Першому заступнику Міністра охорони здоров’я Ірині Садов'як та всім членам комісії.

Дякую народним депутатам Пушкаренко Арсеній, Грищенко Тетяна, Кузьміних Сергій Володимирович, народний депутат України, які долучилися до відстоювання права цих лікарень бути в переліку опорних медичних закладів.

Це наша спільна перемога у боротьбі за належне, свочасне та якісне забезпечення медичною допомогою жителів Житомирщини.

Наступний крок – внесення змін до постанови уряду про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я», – зазначає нардеп.

Читайте також: У Житомирі 15 квітня планують завершити опалювальний сезон

Читайте також: Унікальні місця Житомирщини: дивовижний малинський підводний музей. ФОТО

Читайте також: Депутатка міськради про школу в центрі Житомира: Щоб умістити всіх дітей, у клас переобладнали навіть туалет

#опорні #лікарні #житомирщина #включено #список #лікарі #медики #медичні установи #опорні лікарні #включено до списку #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація
Оголошення
live comments feed...