• Головна
  • На Житомирщині відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини
АМБУЛАТОРІЯ
14:12, 7 квітня
Надійне джерело

На Житомирщині відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

АМБУЛАТОРІЯ
На Житомирщині відкрили ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Сьогодні відкрили ювілейну – 10, за останні 8 місяців амбулаторію загальної практики сімейної медицини на Житомирщині. Цього разу сучасний медичний заклад відкрито в Краснопільській громаді.

Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Впевнений, що розбудова мережі таких амбулаторій є одним з пріоритетів як для держави так і для обласної влади, як в умовах пандемії, так і у звичайному житті. Адже жителі у сільській місцевості та у містах повинні мати доступ до високоякісних медичних послуг у комфортних умовах з використанням сучасного обладнання. Саме на це спрямований один з ключових напрямів програми Президента України Велике будівництво.

В новій амбулаторії створені саме такі умови для надання якісної первинної допомоги, тут враховані сучасні вимоги до приміщень та медичного й діагностичного обладнання», – зауважив очільник Житомирщини.

За словами Віталія Бунечка, нова амбулаторія буде обслуговувати майже 4 тисяч жителів Краснопільської громади, зокрема із Краснополя, Безпечного, Мотрунків, Носівки, Поштового та інших. Варто зауважити, що новозбудована амбулаторія стала правонаступницею закладу, який розташовувався поруч і облуговував жителів більш ніж 50 років.

«Традиційно побажав їм, щоб вони приходили сюди переважно на профілактичний прийом та не мали проблем зі здоров’ям.

Цей медичний заклад вчергове став прикладом злагодженої співпраці державної, обласної та місцевої влади, адже загальна вартість об’єкту становила майже 9 мільйонів гривень, з яких 10% склало співфінансування з боку громади. Сподіваюсь, що це не останній проєкт, який буде реалізований в Краснопільській тергромаді.

Окрім того, для лікарів амбулаторії за рахунок субвенції придбано вкрай необхідний й довгоочікуваний службовий автомобіль, на якому сімейні лікарі зможуть здійснювати виїзди в інші населені пункти громади.

На прикладі розвитку мережі сучасних сільських амбулаторій ми наочно бачимо результати реформи децентралізації та комплексного підходу держави та обласної влади якісних змін у галузі охорони здоров’я. Реалізація програми «Велике будівництво» триває. Тож маємо великі плани з відкриття нових та оновлених медичних закладів на Житомирщині», – резюмував голова Житомирської ОДА.

Читайте також: У Житомирі 15 квітня планують завершити опалювальний сезон

Читайте також: Унікальні місця Житомирщини: дивовижний малинський підводний музей. ФОТО

Читайте також: Депутатка міськради про школу в центрі Житомира: Щоб умістити всіх дітей, у клас переобладнали навіть туалет

Більше фото в посиланні на допис.

#амбулаторія #відкриття #громада #децентралізація #фото #світлини #який має вигляд #вигляд #житомир #житомирщина #житомирська #область #медицина #краснопільська громада
Оголошення
live comments feed...