• Головна
  • Як у Житомирі відзначатимуть День космонавтики. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ
17:20, 8 квітня
Надійне джерело

Як у Житомирі відзначатимуть День космонавтики. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

ДЕНЬ КОСМОНАВТИКИ
Як у Житомирі відзначатимуть День космонавтики. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

Програму заходів відзначення цьогорічного Міжнародного Дня космонавтики оприлюднили на Фейсбук-сторінці музею космонавтики міста Житомира.

«12 квітня 2021 року на відзначення 60-річчя Міжнародного дня польоту людини у космос та ювілейної дати — 60-річчя першого польоту людини у космос Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова проводить урочисті заходи з дотриманням карантинних вимог», — йдеться в повідомленні.

Звісно ж, для усіх, хто цікавиться космосом, причетний до цієї галузі, займається вивченням космосу, чи дослідженням, наприклад — 12 квітня є вкрай важливою датою.

Як бачимо, навіть карантин не стане на заваді, аби вкотре згадати про таку визначну подію в космічній галузі, як людина вперше полетіла в космос. А відтоді минуло, на хвилиночку, вже 60 років!

Отож, нижче пропонуємо ознайомитися з програмою відзначення в Житомирі Міжнародного дня космонавтики. Звісно ж, як було вказано в анонсі заходу, всіх карантинних вимог буде дотримано! Ми також акцентуємо на цьому.

за матеріалами Національного музею космонавтики

імені Сергія Павловича Корольова

Читайте також: У Житомирі 15 квітня планують завершити опалювальний сезон

Читайте також: Унікальні місця Житомирщини: дивовижний малинський підводний музей. ФОТО

Читайте також: Депутатка міськради про школу в центрі Житомира: Щоб умістити всіх дітей, у клас переобладнали навіть туалет

#день #космонавтики #відзначення #програма #заходів #житомирщина #житомирська #область #музей космонавтики #анонс #заходи #програма заходів #новини #інформація #місто #житомир #житомиряни
Оголошення
live comments feed...