• Головна
  • TvoiMoi, майстерня роботи із деревом
12:00, 9 квітня 2021 р.
Надійне джерело

TvoiMoi, майстерня роботи із деревом

TvoiMoi, майстерня роботи із деревом

До високого та красивого можна доторкнутися...

Майстерня роботи з деревом

Майстерня TvoiMoi була створена Іллею Луференко в 2016 році. Спочатку бренд передбачав здебільшого посуд та декор з дерева і був орієнтований переважно на ресторани.

Сьогодні ж ми співпрацюємо з дизайнерами та створюємо унікальні речі за індивідуальним замовленням.

З нашого посуду Ви можете насолодитися стравами в таких ресторанах як Sho та Сто років тому вперед…Звичайно, наші вироби можна замовити та створювати кулінарні шедеври вдома.

Естетика

Зазвичай у побуті ми користуємось керамічним або скляним посудом, під час приготування їжі багато стикаємося із металом. Не дивлячись на свою універсальність, ці матеріали не мають тої теплоти деревини, яку можна відчути, працюючи за дубовою столешнею, насипаючи фрукти в миску з берези, подаючи сир та овочі на дошці із грушового дерева...

Усе це — дотик до тиші...

Slow living

Пригорща ягід у сливовій піалі буде ароматнішою, а салат в мисці з груші чи горіха завжди виглядатиме святковіше. Запахи польового букета змішуються із запахом масла у дерев’яних прожилках вази із корою. Усі ці речі оточують нас в студії та вдома. Дивно, здавалося б як якійсь предмет побуту може викликати стільки емоцій та спогадів. Але ж як приємно сповільнити свій рух, перестати бігти, насипати в піалу пригорщу сухофруктів та горіхів і призначити її головною на цей вечір.

Місія

Для виробів наша майстерня використовує лише масив та деревину, здобуту природнім шляхом. Ми не зрубуємо живі дерева, іноді лише сухі та аварійні. Так ми допомагаємо садівникам та лісничим. Але і без того, якщо звернути увагу, навколо дуже багато сухих гілок, пеньків, звалених дерев. Так, з ними складно працювати, їх потрібно підготовувати, чекати поки вони висохнуть. Так, в них є дефекти, вони тріскають, їх крутить, але скажемо Вам чесно — воно того вартує!

Для великогабаритних виробів, таких як дзеркала чи торшери, наприклад, використовуємо старі балки та даруємо їм нове життя.

Ручна праця одна з найважливіших складових в роботі із деревом. Матеріал, який було знайдено в природних умовах, вимагає до себе величезної уваги. Часом навіть виключено використання верстатів та електроінструментів.

Для побутових виробів із дерева важливо екологічно чисте покриття з природних матеріалів. Ми використовуємо різноманітні комбінації масел в залежності від типу та характеру деревини, такі як олія льону, тіка і кедрова живиця. Також ми поліруємо виріб бджолиним воском. Таким чином, забезпечуючи виріб з дерева великим строком використання, спрощуємо зберігання та захищаємо від негативного зовнішнього впливу.

Візерунок та орнамент — це те, що використовували стародавні майстри й досьогодні використовують художники для покращення та прикраси оточуючого нас світу, в тому числі і побутових виробів.

Але навіщо потрібен орнамент дереву, якщо в самій структурі деревини присутні стільки візерунків та прекрасних деталей, які ми як художники неймовірними зусиллями намагаємося залишити, виділити та підкреслити за допомогою композиції та форми.

Кожен предмет, кожна скибочка дерева має свій унікальний "код" ідентичності і в роботі з ним зазвичай дерево саме "вирішує" яким буде його остаточний вигляд.

Догляд

Дерев’яний посуд не вибагливий у догляді, але важливо пам’ятати, що волога погано впливає на волокна. Такі вироби акцентні і в них краще зберігати сухі продукти чи блюда з олією. Жир необхідно видаляти сухою серветкою.

Це може здатися дивним, але ж насправді ми завжди мріяли про посуд, який не треба мити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#посуд #дерев'яний посуд #дерев'яні вироби #майстерня #майстерня роботи із деревом #дерев'яний декор #декор із дерева
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...