• Головна
  • У Житомирі відкрили вже сьомий будинок сімейного типу
ДБСТ
15:16, 13 квітня
Надійне джерело

У Житомирі відкрили вже сьомий будинок сімейного типу

ДБСТ
У Житомирі відкрили вже сьомий будинок сімейного типу

Ще троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали родину. У Житомирі запрацював вже сьомий будинок сімейного типу. Сюди на виховання та спільне проживання влаштовано двох братиків та сестричку. Впродовж року родина Бессарабів поповниться й іншими вихованцями.

Батьки-вихователі Надія та Руслан мають рідну доньку. Однак, кажуть, давно мріяли подарувати родинний затишок тим дітям, яким його не вистачає. «Мій батько виховувався в інтернаті. З його дитячих спогадів знаю, як цим дітям необхідна любов та турбота. Тому втілилася, можна сказати, моя мрія… », - розповідає пані Надія. Вони з чоловіком зібрали документи, пройшли навчання та отримали відповідні рекомендації.

Родина проживатиме в передмісті у чотирьохкімнатній квартирі, яка вже облаштована меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого вжитку за рахунок місцевого бюджету.

У цьому будинку функціонують вже 6 ДБСТ - п’ять житомирських та одна родина з Любара. На честь нової сім’ї сьогодні тут з’явилася липова алея: 6 дерев висадили вихованці та батьки-вихователі разом з міським головою. Тепер кожна родина має «своє дерево-щастя».

«Маємо підтримувати сім’ї, що готові дати увагу та любов дітям-сиротам. Адже кожна дитина повинна виховуватися в сім’ї. Впевнений, діти будуть щасливими у цій родині», - каже Сергій Сухомлин.

Рішення про створення нового ДБСТ та влаштування до нього дітей, позбавлених батьківського піклування, виконавчий комітет прийняв 7 квітня цього року.

У Житомирі функціонує 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 46 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. ПершийДБСТбуло створено у Житомирів жовтні2006 року.

На сьогодні на обліку служби (правління) у справах дітей перебуває 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, майже 93% дітей влаштовано до сімейних форм виховання.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Більше фото в посиланні на допис.

Читайте також: У Житомирі 15 квітня планують завершити опалювальний сезон

Читайте також: Унікальні місця Житомирщини: дивовижний малинський підводний музей. ФОТО

Читайте також: Депутатка міськради про школу в центрі Житомира: Щоб умістити всіх дітей, у клас переобладнали навіть туалет

#дитячий #будинок #сімейного #типу #житомир #дбст #сурина гора #житомирщина #житомирська #область #відкриття #передмістя #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...