15:00, 18 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Житомирянин Артем Мельник – серед переможців Кубку Європи з кікбоксингу WAKO

СПОРТ

В Анталії (Туреччина) завершився Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. Національна команда України здобула шість нагород. Серед переможців є житомирянин, вихованець ЖДЮСШ “Авангард” Житомирської обласної ради Артем Мельник.

У турнірі серед дорослих спортсменів спортсмени завоювали дві золотих і дві бронзових відзнаки. У фулі в категорії до 86 кг перемогу здобув Артем Мельник. На першу сходинку в лайт-контакті (вага до 71 кг) піднявся Євген Клименко. Єдину жіночу нагороду на Кубку Європи 2021 в Туреччині виборола Аліна Мартинюк, яка стала третьою в розділі К-1 у вазі до 60 кг. Ще одну бронзову медаль до скарбнички національної команди поклав Сергій Борщан.

У змаганнях старших юніорів українці також підіймалися на п’єдестал пошани. Так, золотими стали Марк Гусар, який виступив у фул-контакті до 71 кг, і Олександр Воронцов, який презентував Україну в лайт-контакті в категорії до 67 кг.

Кубок Європи з кікбоксингу WAKO проходив з 08 по 12 квітня. У загальнокомандному заліку Україна посіла п’яте місце.

Вітання спортсменам та їх тренерам!

Довідково. Артем Мельник — член національної збірної команди України з кікбоксингу WAKO, майстер спорту України міжнародного класу, студент факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка. Тренер Артема Мельника — В’ячеслав Гопанчук, заслужений тренер України, який має 25 років тренерського стажу, представляє ЖДЮСШ «Авангард» ЖОР.

Джерело: сайт Житомирської ОДА

Житомирянин Артем Мельник – серед переможців Кубку Європи з кікбоксингу WAKO, фото-1
#спорт #wako #кікбоксинг #кікбоксери #спортсмени #житомирські #житомирська #область #змагання #турнір #чемпіонат #кубок європи #новини #інформації