• Головна
  • За 2 доби 109 нових споживачів обрали постачальником газу ТОВ «Житомиргаз Збут»
ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
12:35, 28 квітня
Надійне джерело

За 2 доби 109 нових споживачів обрали постачальником газу ТОВ «Житомиргаз Збут»

ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ
За 2 доби 109 нових споживачів обрали постачальником газу ТОВ «Житомиргаз Збут»

Стати клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут» просто та зручно. Такою можливістю, після оголошення вартості газу у межах базової річної пропозиції постачальника, вже скористалися 109 побутових споживачів блакитного палива.

«Дякуємо за довіру кожному клієнту. Ми постійно працюємо над вдосконаленням наших сервісів. У час пандемії неабиякої популярності набули електронні послуги, тому активно розвиваємося у цьому напрямку. Також для всіх споживачів згодом будуть запропоновані нові тарифи компанії: «Твій газ Рівномірний платіж» та «Твій газ На зиму», які допоможуть заощаджувати кошти», – розповідає директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Відкриття ринку газу в Україні передбачає можливість змінити постачальника блакитного палива. І щоразу більше споживачів надають перевагу компаніям, які перевірені часом і готові вирішувати будь-які газові питання свого клієнта. ТОВ «Житомиргаз Збут» з 2015 року безперебійно забезпечує блакитним паливом понад 365 тис. побутових споживачів.

Як стати клієнтом ТОВ «Житомиргаз Збут»?

1. Переходьте за посиланням https://zt.gaszbut.com.ua/ua/sign-agreement/id/jak-stati-klijentom-41094 на сайті ТОВ «Житомиргаз Збут».

2. Скачайте та заповніть Заяву-приєднання.

3. Зіскануйте або сфотографуйте заповнену Заяву-приєднання разом із необхідними документами (копія паспорта, ідентифікаційного коду, права власності на житло).

4. Завантажуйте скановані документи на сайті https://zt.gaszbut.com.ua/ua/sign-agreement/id/jak-stati-klijentom-41094

5. Оригінал Заяви-приєднання у друкованому вигляді передайте до найближчого вам відділення ТОВ «Житомиргаз Збут», або направляйте поштою за адресою: 10003, Житомирська обл., місто Житомир, Перемоги майдан, 10.

Після отримання перелічених вище документів компанія одразу ж розпочне процедуру вашого переходу.

Споживачів, у яких немає можливості заповнити Заяву-приєднання онлайн, чекаємо у відділеннях ТОВ «Житомиргаз Збут» за адресами. Посилання на адреси за посиланням тут.

Якщо маєте питання – заповнюйте форму зворотного зв'язку за цим посиланням.

Після чого вам зателефонує наш менеджер і надасть усю необхідну інформацію.

#газ #газопостачання #нові #абоненти #житомиргаз #житомиргаззбурт #новини #інформація #споживачі #абоненти #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація
Оголошення
live comments feed...