• Головна
  • Житомирське ТТУ планують реформувати та перетворити у фінансово стійке підприємство
ТТУ
14:39, 28 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Житомирське ТТУ планують реформувати та перетворити у фінансово стійке підприємство

ТТУ
Житомирське ТТУ планують реформувати та перетворити у фінансово стійке підприємство

Житомирське ТТУ планують реформувати та перетворити у фінансово стійке підприємство. Ефективність діяльності КП підвищать шляхом оптимізації виробничих процесів, впровадження заходів з реформування транспортної мережі.

Модернізація транспортної інфраструктури міста здійснюється за підтримки ЄБРР, який надав грант у розмірі 150 тис. євро. За умовою кредитного договору, реформування ТТУ має здійснюватися з обов’язковим супроводом консультантів від ЄБРР.

Представники міжнародної групи Egis, яка надаватиме технічну допомогу ТТУ у рамках його модернізації, проведуть повний аналіз діяльності КП: наразі вони вивчають роботу підприємства. Впродовж першого року експерти вивчатимуть фінансовий та технічний стани ТТУ, його структуру та ін., а також нададуть рекомендації й пропозиції щодо оптимізації. Консультанти здійснюватимуть і повний супровід реалізації таких рекомендацій комунальним підприємством впродовж другого року.

Середосновних завдань програми корпоративного розвитку – розробка нової організаційної структури, бізнес-плану, покращення фінансового управління, розробка системи порівняльних показників ефективності, підвищення обізнаності персоналу, налагодження сталого діалогу між користувачами громадського транспорту та КП.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тту #житомир #жтту #реформування #плани #місто #житомирщина #житомирська #область #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...