• Головна
  • Житомирські мистецькі заклади прозвітували про свою діяльність у 2020 році
МИСТЕЦЬКІ ЗАКЛАДИ
13:00, 3 травня

Житомирські мистецькі заклади прозвітували про свою діяльність у 2020 році

МИСТЕЦЬКІ ЗАКЛАДИ
Житомирські мистецькі заклади прозвітували про свою діяльність у 2020 році

На сьогодні у Житомирі функціонує 6 мистецьких закладів: художня школа імені Віктора Шкуринського, музична школа №5, музичні школи імені Лесі Українки, «Смолянка», Святослава Ріхтера та Бориса Лятошинського. 29 квітня керівники закладів звітували про свою діяльність у 2020 році.

Навчання у міських музичних закладах проводиться за 23 напрямами музичних інструментів, діє 108 творчих колективів: 6 хорів, 5 ансамблів скрипалів, ансамблі та оркестри народних інструментів, вокально-інструментальні ансамблі, квартети, тріо та ансамблі викладачів. На базі двох закладів працюють народні музеї - Святослава Ріхтера та Бориса Лятошинського.

Учні художньої школи імені Віктора Шкуринського вивчають рисунок, живопис, композицію, історію мистецтв та інші дисципліни, що сприяють розвитку творчої індивідуальності. Середовище, в якому дитина може розвиватися та проявити себе, створюється силами 12 педагогів художньої школи.

Через епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, мистецькі заклади проводили навчання дистанційно. Та попри це, учні й колективи шкіл стали переможцями міжнародних, всеукраїнських оглядів-конкурсів професійної майстерності.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

#мистецькі заклади #житомирщина #житомирська #область #звіт #робота #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...