• Головна
  • Наталія Остапченко: Потреби жителів територіальної громади – наш головний орієнтир
ВЛАДА
13:00, 4 травня 2021 р.
Надійне джерело

Наталія Остапченко: Потреби жителів територіальної громади – наш головний орієнтир

ВЛАДА
Наталія Остапченко: Потреби жителів територіальної громади – наш головний орієнтир

28 квітня відбулось онлайн-засідання щодо розвитку медичних послуг для населення територіальних громад Бердичівського району в умовах децентралізації.

У засіданні взяли участь перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко, представники Департаменту охорони здоров’я ОДА, Бердичівської РДА та районної ради.

На обговорення було винесено два важливих питання:

  • визначення стратегічних напрямків розвитку єдиної інтегрованої системи охорони здоров’я в Житомирській області;
  • планування медичних послуг, які базуються на потребах населення, в рамках функціонування єдиного медичного простору, де жодна лікарня не може розглядатися як самодостатня, незалежна від діяльності інших провайдерів медичних послуг на спiльнiй території.

«Потреби жителів територіальної громади – наш головний орієнтир, тому Житомирський госпітальний округ має план розвитку на 2021-2023 рік і продовжується робота над визначенням того, якою повинна бути мережа закладів», – сказала Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також зазначила, що в Україні паралельно проходять дві реформи: децентралізації та охорони здоров’я. Адже утворені укрупнені райони збільшили відсоток повноважень та відповідальності територіальних громад. Тому першочергове завдання – це забезпечити населення всіма пріоритетними медичними послугами, необхідними для збереження здоров’я кожного жителя громади.

«Наша мета – забезпечити належну якість медичних послуг населенню та не допустити необґрунтованих витрат у сфері охороні здоров’я», – наголосила Наталія Остапченко.

Дзжерело: сайт Житомирської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #житомирська #область #потреби #громада #новини #інформація #децентралізація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...