• Головна
  • Збирання сайту на Creatium як будиночка з лего
Новини компаній
16:17, 5 травня 2021 р.

Збирання сайту на Creatium як будиночка з лего

Новини компаній

Для створення інтерактивних сайтів потрібно:

  • знати програмування на javascript;
  • мати освіту верстальника та веб-програміста;
  • вміти підключати сторонні плагіни та працювати з інтеграціями, налаштовувати SEO й додавати аналітику та мати багато інших навичок.

Але є простіший варіант. Creatium – це інструмент за допомоги якого сайт можна зібрати як будиночок з блоків лего.

Створення сайтів з Creatium

Зручний конструктор сайтів Creatium являється ефективним інструментом створення сайтів по частинах. Сайти складаються з секцій, а секції з блоків. Треба перетягувати потрібні блоки та налаштовувати їх під себе. Конструктор пропонує багатий вибір параметрів та варіантів налаштувань, треба лише обрати найкращі. Можна обійтися без знання програмування. Визначившись з зовнішнім виглядом ресурсу та його функціоналом треба перейти до налаштування сайту. В особистому кабінеті можна знайти аналітику, вбудовану CRM, підключити плагіни, оптимізувати SEO.

Створювати сайти на Creatium легко, на його базі вже створено та працює 100 тисяч сайтів. Ці інтернет-ресурси здійснюють рекламу послуг, приймання заявок, продають та пропонують товари. Готові рішення в конструкторі спрощують життя підприємцям.
Звичайно, щоб сайт приносив дохід, треба його наповнювати актуальною інформацією, підвищувати конверсію. Така робота не потребує спеціальних технічних знань. А без просування товарів через інтернет можна втратити клієнтів. Зробивши лендінгову сторінку виробник товарів створює додатковий простір для презентації своєї продукції. Потенційні клієнти зможуть знайти на сайті адресу та контакти, залишити заявку.

Відвідавши сайт Creatium можна ознайомитися з галереєю робіт, оцінити зроблені на конструкторі сайти та створити свій. При здійсненні процедури реєстрації дарується 14 днів безкоштовного користування ресурсом. Цього часу достатньо для створення власного сайту, та знайомства з функціоналом конструктора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...