12:30, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело

GoodFrame. Сповідь Романа Котикова

Історія унікальності

Кожна історія унікальна, кожна людина унікальна, але я вірю що всьому можна навчитись.

Я не виключення - фотографії я не вчився - я самоучка. Школа репортажної зйомки у мене була в нічних клубах, ресторанах, театрах... І я скажу - не завжди, а якщо бути точним - то НІКОЛИ не було ідеального світла. Там я прокачав і зйомку і обробку фотографії.

Динозавр

Років 8 назад коли мене запитували скільки років я фотографую - мені було соромно признатись що 1-2-3 роки, але зараз коли мене питають - то мені соромно вдвічі, що вже 10. Я не відчуваю що я Динозавр, АЛЕ більшіть тих хто в ті часи коли я починав фотографувати були фотографами - зараз вже на пенсії…

Місія - це ФОТОГРАФ?

Я вже так багато знімаю, що представити себе без фотоапарата складно, і представити що я буду айтішніком, маркетологом, менеджером (офісним планктоном одним словом – авт.) дуже тяжко. Є відчуття того, що я живу в історії і пишу її... Історію міста, клуба, ресторана, родини.

Є клієнти, яким я знімав весілля, а зараз в них троє дітей. І як це було б круто: відзняти весілля їхнім дітям.

Фотограф не бізнесмен

Я дуже люблю вчитись, от прям можу сидіти і слухати вебінари, онлайн конференції. А раніше, коли хотів по бізнесу прокачатись - я влаштовувався репортажним фотографом на подію і, знімаючи відомих бізнесменів на сцені, я вчився і будував свої напрямки так, як і вони будували свої корпорації.

“Чарівний пендль”

В моєму житті усі періоди росту припали на період після якоїсь втрати. Це були втрати стосунків, бізнес-партнерств, коштів, техніки…

Таке відчуття, що я їду із затянутим “ручніком” і для швидкості та трансформації мене особисто - хтось “зверху” дає цей штурхан)

STAGE

Фотостудія Goodframe Stage будувалась після крадіжки... Це дало великий розвиток моїй діяльності. Тут я зміг знімати і точно знав, що буде комфортно іншим - і фотографам і моделям і бізнесменам. Зараз це самостійний бізнес і, налаштувавши там всі процеси, я кайфую ще більше. Хоча постійно задаю собі питання: що додати і зробити ще, щоб бути на голову вище конкурентів.

FAMILY

Це вже сімейний бізнес, після одруження нас вже троє - я, дружина Катя та син Денис. Я дуже люблю сімейні зйомки, в студії вони чи на природі, вдома чи на якомусь святі - без різниці, я завжди радий бачити своїх клієнтів - бо це історія їх сім”ї. А ще круто, коли під час фотосесії ти точно знаєш про що поговорити) Я фотографую, Катя обробляє фото, Денис - мотивує)

BUSINESS

Хороші фото піднімають продажі і це я не тільки про фотографів - це стосується будь-якого бізнесу, особливо коли бізнес трансформується в онлайн. Це взуття чи одяг, це бізнес портрет або портрет клієнта, для інтернет-магазину чи інстаграм аккаунту. Люди купують у людей чи люди купують у брендів в яких є обличчя - це не головне - ГОЛОВНЕ що потрібні ХОРОШІ фото.

STORY

Крутим завершенням фотосесії зазвичай це надрукована фотографія, фотокнига чи колаж фото на холсті, які завжди будуть гріти спогадами про час, який вже не повернути. Це безцінні подарунки навіть для тих, в кого вже є все.

Принципи

Можливо колись я візьму інтерв'ю у відомих фотографів і напишу книгу про принципи кожного з них! Адже маючи свої, я точно знаю, що потрібно знімати, а що ні; дорого чи безкоштовно; менше, але якісного чи побільше але так-сяк.

Принципи допомагають рости і бути унікальним, я б навіть сказав - іншим.

Трансформація

Я заробляю тим, що допомагаю іншим заробляти більше. І не важливо - це бізнес фотографія чи бізнес портрет, сайт чи реклама в соцмережах. Головне, що я кайфую від того, чим займаюсь.

Кожен помічає своє, розуміє по-своєму, робить як хоче і тут можна сказати, що Унікальність та Індивідуальність допомагає крафтовому бізнесу виділитись.

Молодий душею, Старий досвідом, Натхненний родиною - Ваш РОМАН КОТИКОВ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#craft #business #craft business #zhytomyr #made in zhytomyr #крафтовий бізнес #крафт бізнес #житомир #фотостудія житомир #фото житомир #роман котиков #рома котиков #GoodFrame #GoodFrame житомир #фотосесія житомир
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...