• Головна
 • Що таке особиста фінансова безпека і як її досягти?
Новини компаній
17:58, 6 травня 2021 р.

Що таке особиста фінансова безпека і як її досягти?

Новини компаній
Що таке особиста фінансова безпека і як її досягти?, фото-1

Стан економіки країни безпосереднім чином впливає на добробут всіх її громадян. Так складається тому, що фінансова безпека людей залежатиме не лише від економіки, але перш за все від того, наскільки саме раціонально та обачно кожен з нас використовує свої заощадження та зароблені кошти.

Під економікою мається на увазі все господарство країни. Ось чому саме економіка найпершим чином впливає на ціни, що діють в магазинах та на зайнятість населення. Якщо вести мову про період економічного спаду, то він завжди характеризується:

 • підвищенням рівня безробіття;
 • зростанням цін;
 • зниженням добробуту населення.

Від чого залежить наша фінансова безпека?

Фінансовою безпекою називається стабільний фінансовий стан та захищеність кожної людини у фінансовому плані раптом стануться якісь форс-мажорні ситуації. Відчуття фінансової безпеки залежатиме від кількох моментів серед яких: стабільний заробіток, розмір наявних у людини власних заощаджень, можливості реалізування своїх фінансових цілей. В той самий час важливими критеріями для нарешті досягнення фінансової безпеки є:

 • освіта;
 • робота;
 • заощадження коштів;
 • інвестування фінансів.

Що допоможе рухатись до поставленої мети?

Якнайкраще поставленої мети досягти допоможе саме власноруч підготовлений фінансовий план, у якому буде відображена поточна інформація та фінанси, фінансові цілі й відповідно способи досягнення цих цілей. На складання такого плану вам доведеться витратити деякий час, проте повірте, воно того варте.

У фінансовому плані повинно обов'язково бути все те, про що ви мрієте та воліє мати у майбутньому. Оцініть вартість та підрахуйте скільки взагалі потрібно вам заробляти й відкладати щомісяця. Також варто продумати всі можливі способи заробітку й підвищення ваших доходів. Таким чином у вас гарантовано буде сформована звичка діяти згідно із власного плану й це в короткий час дозволить досягти фінансової незалежності.

Як краще витрачати гроші?

Для того аби обійти всі ризики, необхідно раціонально фінансово поводитися. Тільки таким чином ви гарантовано зможете досягти матеріальної незалежності та своєї фінансової безпеки. Гроші потрібно витрачати так:

 • 50% на такі потреби як їжа, компослуги, ліки, борги, транспорт та ін.;
 • 30% вкладайте у свої бажання серед яких подорожі, розваги, зручний модний одяг, нові гаджети та ін.;
 • 20% від вашого сумарного доходу необхідно заощаджувати й так би мовити мати про всяк випадок фінансову подушку, капітал для інвестування та спосіб втілити фінансові цілі.

Чому грошей завжди мало?

Так складається з тієї причини, що чим більше коштів людина отримує, тим відповідно більше знаходиться способів їх витрачати. Пам'ятайте, що з ростом фінансового доходу завжди зростатимуть ваші бажання. Ось чому перший крок для виходу з цього замкнутого кола – фінансове планування та контроль за витратами. Це не означає що потрібно відмовлятися від витрат, але перш за все варто замислитись, які ж серед них зайві та без яких можна обійтися.

Для того аби досягти фінансової безпеки слід дотримуватися кількох простих правил:

 • завдяки наявності інтернету набагато доступнішими та зручнішими стали сьогодні сучасні банківські послуги (вони дозволяють контролювати ваш рахунок та управляти фінансами зі смартфона у віддаленому режимі, оплачувати та переказувати електронні гроші в найкоротші терміни та за найбільш вигідним графіком);
 • для того аби захистити себе від інфляції не варто зберігати гроші в банку, краще вкладайте їх у цінне майно або ж більш стабільні валюти інших країн;
 • вигідно брати банківські депозити під стабільні проценти;
 • також вигідно купувати товари у розстрочку.

Словом є безліч способів убезпечити себе та захистити від інфляції й т.д. Саме тому ніколи не втрачайте віри в себе та відповідно здорового глузду і тоді у вас все обов'язково буде гаразд.

Першоджерело: Financer.com 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...