• Головна
  • Сергій Кондратюк: «Власники приватних автоцистерн повинні зрозуміти, чому тариф виріс. Нечистоти у 20 разів перевищують граничну норму!»
ВЛАДА
12:15, 7 травня 2021 р.
Надійне джерело

Сергій Кондратюк: «Власники приватних автоцистерн повинні зрозуміти, чому тариф виріс. Нечистоти у 20 разів перевищують граничну норму!»

ВЛАДА
Сергій Кондратюк: «Власники приватних автоцистерн повинні зрозуміти, чому тариф виріс. Нечистоти у 20 разів перевищують граничну норму!»

Приватні асенізатори відмовляються від підписання нового договору з житомирським водоканалом, аргументуючи своє рішення підняттям ціни на злив рідких побутових відходів з автоцистерн, що обслуговують приватний сектор.

Якість стічних вод, що скидаються в центральну систему водовідведення, контролюється водоканалом. КП керується порядком, визначеним наказом Міністерства регіонального розвитку №316 «Порядок проведення розрахунку стічних вод в Україні».

«Під час останніх замірів, проведених комунальним підприємством, було встановлено перевищення граничної допустимої концентрації стічних вод у 20 разів», - каже заступник міського голови Сергій Кондратюк.

"Ця система працює в центральне водовідведення міста, і житомиряни платять за перекачування та переробку стічних вод, які впадають потім в річку Тетерів. Маємо розуміти: 20-разове перевищення допустимих граничних норм концентрації означає, що водоканал повинен у більшій кількості витрачати й електричної енергії для того, щоб у нашу річку потрапляла чиста вода», - пояснює Сергій Кондратюк.

А тому на зустрічі з власниками автоцистерн було вирішено укласти тимчасові додаткові угоди. Якщо водоканал виставляв рахунки за 1 м3 - 15 грн, то тимчасовий тариф - 45 грн.

«Множення на 20 унеможливлює роботу приватних асенізаторів. Тому дійшли згоди про визначення не 20-кратного розміру перерахунку тарифів, а трикратного», - резюмує Сергій Кондратюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забруднення #житомирщина #житомирська #область #нечистоти #автоцистерни #новини #інформація #власники #автоцистерн
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...