• Головна
  • У Високій Печі закривають школу?
ЗАКРИТТЯ ШКОЛИ
20:00, 11 травня 2021 р.
Надійне джерело

У Високій Печі закривають школу?

ЗАКРИТТЯ ШКОЛИ
У Високій Печі закривають школу?

Біля загальноосвітньої школи №1 у селі Висока Піч гаряче.

Про це інформує видання «Сільське життя».

Приводом для збудження народу став намір місцевих «реформаторів–децентралізаторів» закрити цей заклад освіти. Батьки протестують проти цього та категорично не хочуть відправляти своїх дітей у іншу школу.

Як відомо, в результаті незграбної «реформи» «зеленої влади» щодо зміни адміністративно-територіального устрою України (і це у час пандемії та конфлікту на Донбасі!?) село Висока Піч, що було центром сільради, було, за командою зверху, приєднане до Тетерівської ОТГ, хоча цього обоє не хотіли. При цьому замість обіцяного порошенківсько-зеленською владою «фінансового раю» дана громада відразу відчула брак коштів на утримання Високопічської ЗОШ №1 і школу вирішили «реорганізувати», або, як кажуть нинішні «реформатори – «оптимізувати», а простіше кажучи - ліквідувати.

Справа у тому, що у цьому ж селі є ще одна школа, туди і пропонують перевести дітей. Зазначають, що заклад більш потужній і там створені усі умови для дітей: є їдальня, внутрішні санвузли, спортивна та актова зала, - йдеться у сюжеті sk1.tv.

«Моя позиція така, щоб зберегти цю школу, але треба дивитися на економічні реалії. Якщо буде можливість створити тут філію, тобто об’єднати, щоб ця школа була на балансі школи №2, то будемо відстоювати цю позицію», - сказав депутат Тетерівської сільради Александрас Євораускас.

Натомість батьки дітей категорично проти реорганізації-оптимізації. Кажуть, раніше дітям вже доводилось навчатись під спільним дахом другої школи та натякають на упереджене ставлення до їхніх чад.

«Моя дитина приходить зі школи, я запитую: що ти їла? Каже їла білий рис із хлібом, я говорю: як? На якій підставі? Якщо я знаю, що там містечко харчується краще. Ось моя донька, вона може підтвердити, там завжди була ворожнеча, в тому числі їх ображали, поки я не взяла за шкіру, що не буде такого», - розповіла бабуся дитини, яка навчається у ЗОШ №1 Людмила Шпаковська.

Однак директор школи всі звинувачення відкидає. Мовляв, із харчуванням усе гаразд.

Зараз у школі №2 навчається 248 учнів, натомість у ЗОШ №1 - 80 дітей. Тому суми на утримання навчальних закладів значно різняться.

Батьків у високопічській школі №1 усе влаштовує, своїми силами вони намагаються покращити заклад й додають - найголовніше, що кожному учню тут приділяється достатньо уваги.

Альтернативна ЗОШ №2 розрахована на понад 300 дітей, тому учнів є де розмістити і за потреби дітей розділять на класи А і Б.

Остаточне рішення про долю навчального закладу буде вирішено 12 травня на засіданні сесії Тетерівської ОТГ. Багато в чому на це рішення вплине організованість та рішучість батьків та вчителів Високопічської ЗОШ №1.

Джерело: silske.org

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #житомирщина #житомирська #область #можливе #закриття #новини #інформація #школа #школярі #учні #село #висока піч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...