• Головна
  • Вагомі досягнення учнів шкіл однієї з громад на Житомирщині
ОСВІТА
16:59, 12 травня 2021 р.
Надійне джерело

Вагомі досягнення учнів шкіл однієї з громад на Житомирщині

ОСВІТА
Вагомі досягнення учнів шкіл однієї з громад на Житомирщині

Нещодавно у Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови імені Петра Яцика призові місця зайняли учні Ягнятинської школи та Білилівської гімназії. Ерудовані, розумні, відповідальні третьокласники вперше взяли участь у змаганнях та виявили неабиякі знання, ставши кращими серед кращих.

Про те, що переможуть у відповідному конкурсі, Евеліна Круглій з Ягнятинської школи та Володимир Королюк з Білилівської гімназії не сподівалися, адже до четвертого етапу дійшло 16 учнів з Ружинської громади. Тому, коли серед сильних конкурентів зайняли ІІ місце (Володимир) та ІІІ місце (Евеліна), були приємно здивовані та щасливі.

Для учнів це не лише їхня перемога, а й перемога їхніх наставників, адже своїми знаннями із рідної мови вони завдячують вчителям Наталії Олексіївні Макеєвій (Білилівка) та Лідії Володимирівні Притиці (Ягнятин). Саме завдяки праці таких вчителів учні стають знавцями і шанувальниками рідного слова.

Цьогоріч у зв’язку із карантинними обмеженнями ХХІ конкурс проходив у дистанційному форматі. Було охоплено понад двадцять п’ять тисяч учнів та студентів з усіх областей України. З Ружинщини участь взяли учні Ружинської та Білилівської гімназій, Бистрицької та Ягнятинської шкіл.

Учасникам потрібно було пройти випробовування у чотири етапи. До наступного етапу допускався лише той, хто успішно виконав завдання попереднього. Протягом усіх етапів всі учні показали гарні знання, були наполегливими та докладали максимум зусиль, аби перемогти.

Однак через погану якість Інтернет-зв’язку не всі могли дійти до фіналу та взяти участь.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників, відділ освіти Ружинської громади щиро вітає з перемогою Евеліну Круглій та Володимира Королюка, бажають їм подальших успіхів та нових перемог.

Наталія Ступак, «Ружинська земля»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #житомирщина #житомирська #область #всеукраїнський #конкурс #новини #інформація #школярі #досягнення #вагомі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...