• Головна
  • У Житомирі відбулась фахова майстерня Асоціації міст України
13:29, 26 квітня 2013 р.

У Житомирі відбулась фахова майстерня Асоціації міст України

У п'ятницю, 26 квітня 2013 року, у прес-центрі міської ради відбулась фахова майстерня Житомирського відділення Асоціації міст України на тему: «Міська інформаційна система. Автоматизовані системи управління ЖКГ».

Участь у фаховій майстерні взяла начальник управління житлового господарства, депутат міської ради Світлана Півоварова, представники міст Житомирської області в яких існують інформаційні системи та головний інженер ТОВ «Житомирський інформаційний центр» Юрій Новак.

Питання, підняті у роботі майстерні, стосувались головним чином функціонування вже існуючих систем управління житлово-комунальних систем, їх удосконалення та встановлення нових систем у містах.

«Програма автоматизованого управління ЖКГ у місті Житомирі діє з 1997 року. Робота таких програм дозволяє зібрати необхідну інформацію про проблему за короткий час та прийняти оптимальне рішення», - переконана начальник управління житлового господарства міської ради Світлана Півоварова.

Головний інженер підприємства розробника програми м. Житомира Юрій Новак розповів про нові напрацювання у сфері автоматизованої системи управління ЖКГ та озвучив проблеми впровадження програм у містах.

«Ми створили систему, за допомогою якої користувач послуг може не виходячи з дому сплатити за всі комунальні послуги. Крім того така система дозволяє зібрати базу даних про будинок, споживача послуг та інші характеристики», - повідомив Юрій Новак.

Учасники фахової майстерні від м. Бердичева, Радомишля, Андрушівки та Новоград-Волинського розповіли про ті проблеми, з якими вони зіштовхнулись у роботі з впровадження таких систем. Головним чином проблеми виникали у процесі узгодження роботи із комунальними підприємствами та розробниками програми.

Технології автоматизованого управління сьогодні розвиваються дуже активно, тому такі фахові майстерні покликані активізувати процес впровадження технологій у господарство Житомира та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...