![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
08:32, 10 листопада 2010 р.
У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО)
У Житомирі відбулися п’ятиденні збори з керівниками служб охорони праці Головного квартирно-експлуатаційного управління, видів Збройних Сил України та оперативних командувань, інших органів військового управління та вищих військових навчальних закладів
5 листопада, у Навчально-методичному центрі з охорони праці Міністерства оборони України, який діє на базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету, завершуються п’ятиденні збори з керівниками служб охорони праці. У заході беруть участь представники Головного квартирно-експлуатаційного управління, видів Збройних Сил України та оперативних командувань, інших органів військового управління та вищих військових навчальних закладів.
За інформацією прес-служби Міноборони, у зборах брали участь офіцери та цивільні працівники органів державного нагляду за охороною праці військових частин, з’єднань та об’єднань Збройних Сил України, які відповідають за безпечні і здорові умови праці, а також збереження життя та здоров’я військовослужбовців.
– Ми дуже вдячні начальникові Житомирського військового інституту генерал-майору Михайлу Пічугіну за те, що Навчально-методичний центр з охорони праці має нормальні умови для функціонування, – говорить начальник Управління державного нагляду за охороною праці Міністерства оборони України полковник Василь Петленко. – Також хочу відзначити командира частини, на базі якої проходили перші збори. Майор Анатолій Онуфрійчук грамотно та якісно організував роботу, що забезпечило чітке виконання заходів, визначених Планами проведення зборів.
Ці ж збори, що завершуються сьогодні, пройшли виключно на базі Навчально-методичного центру з охорони праці. Головним завданням зборів було підвищення фахового рівня підготовки його учасників з питань охорони праці, отримання ними навичок та уміння застосовувати здобуті знання в практичній роботі у військах з попередження травматизму та загибелі особового складу.
В ході зборів викладачами Центру Володимиром Родіоновим та Віталієм Сахном на високому професійному рівні проведено теоретичні заняття щодо діючої нормативно-правової бази з охорони праці, форм та методів державного управління охороною праці та організації державного нагляду за охороною праці у Збройних Силах України, порядку розслідування та обліку нещасних випадків у Збройних Силах України, планування і фінансування заходів охорони праці, організації навчання і пропаганди охорони праці.
Загалом під час проведення зборів підвищили свій професійний рівень 63 посадові особи.
Збори з інспекторським складом органів державного нагляду за охороною праці Міністерства оборони України та керівним складом служб охорони праці проводяться щороку протягом ось уже близько десятиліття. Їх головна мета – навчити посадових осіб, чиїм обов’язком є нагляд за охороною праці, усіх премудростей і тонкощів цієї роботи, аби звести до мінімуму випадки травматизму у військових частинах.
![У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО), фото-1 У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО), фото-2 У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО), фото-3 У Житомирі відбулися п’ятиденні збори військових (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...