• Головна
  • У Чуднові відкрили кисневу станцію
КИСНЕВА СТАНЦІЯ
13:00, 15 травня 2021 р.
Надійне джерело

У Чуднові відкрили кисневу станцію

КИСНЕВА СТАНЦІЯ
У Чуднові відкрили кисневу станцію

14 травня у КНП “Чуднівська лікарня” відкрили кисневу станцію, що дасть можливість закладу самостійно виробляти кисень для хворих на коронавірус.

Участь у відкритті кисневої станції взяли перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, т.в.о. директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Світлана Мошківська, депутат Житомирської обласної ради Ігор Ходак та Чуднівський міський голова Віталій Войтко.

“Ця станція дасть змогу лікарні забезпечити хворих на COVID-19 киснем без доставки його в балонах. Всі наші заклади на шляху до відкриття таких станцій. Наразі в області такі станції є в шести лікарнях”, – зазначила Наталія Остапченко.

Кисневу станцію встановили за гроші обласного бюджету та бізнесу. Загальна вартість обладнання – 1 161 882,67 грн, з яких 500 тис.грн – кошти обласного бюджету.

Як розповів директор КНП “Чуднівська лікарня” Ігор Лукашенко, кисневий генератор ZELKO OxyG 180 з комплектом обладнання з виробництва газоподібного кисню, чистотою 94 +/- 1%, продуктивністю 16,2 м3/годину складається з:

  • компресорної установки для забезпечення роботи дихальної апаратури ZELKO 30;
  • кисневого концентратора OxyG OG 180;
  • модуля керування з датчиком чистоти кисню та кисневим електронним витратоміром SUTO S421(контрольним каліброваним приладом для вимірювання об’єму споживання кисню).

Окрім процесних фільтрів, кисневий концентратор, додатково комплектується вертикальною, буферною ємністю об’ємом 900 л для накопичення запасу кисню в мережі споживача, що забезпечує згладжування можливих пульсацій газу.

Джерело: сайт Житомирської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#киснева станція #житомирщина #житомирська #область #кисень #відкриття #новини #інформація #киснева #станція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...