• Головна
  • З 1 червня у Житомирі починають працювати інспектори з паркування
ІНСПЕКТОРИ З ПАРКУВАННЯ
12:00, 18 травня 2021 р.
Надійне джерело

З 1 червня у Житомирі починають працювати інспектори з паркування

ІНСПЕКТОРИ З ПАРКУВАННЯ
З 1 червня у Житомирі починають працювати інспектори з паркування

У Житомирі запроваджують нову систему роботи із порушниками ПДР у частині зупинки й стоянки транспортних засобів. На вулицях міста з 1 червня працюватимуть інспектори з паркування муніципальної інспекції міської ради, які матимуть право виносити штраф в розмірі від 340 до 680 грн.

«Головна мета роботи інспекторів –вивільнення пішохідних зон міста та безпека велопростору.Перші дніінспектори проводитимуть превентивну роботу, пояснюючи водіям про порушення та адміністративну відповідальність за них», - каже заступник міського голови Олександр Шевчук. «На базі муніципальної інспекції вводиться підрозділ інспекторів з паркування. Ми розпочинаємо тестовийрежимз 1 червня, на часі інспектори проходятьнавчання. Наразі всі інспектори обладнанні сертифікованою технікою: за допомогою планшету фіксується порушення, це є доказовою базоюв судах, принтер друкує самі повідомлення, акамера – фіксує місце, де знаходиться інспектор».

Основні завдання інспектора – це контроль за дотриманням законодавства у сфері паркування, притягнення винних осіб до відповідальності за порушення законодавства та фіксування правопорушень.

«На сайті міської ради розміщене посилання, де водій може знайти за номером свого авто наявність чи відсутність правопорушення, по номеру ID він може ознайомитись детально з фотофіксацією вчиненого правопорушення. Маємо на сьогодні 5 інспекторів, за кожним буде закріплена територія перевірки правил паркування», - розповідає Олександр Шевчук.

Ознайомитись з системою можна на сайті міської ради за посиланням: https://my.zt-rada.gov.ua/insp

Довідково: Інспектор з паркування – це посадова особа, яка працює в органах місцевого самоврядування, має відповідні посадові повноваженні і якій надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою та шостою статтею 122, частинами першою, другою та восьмою статтею 152-1 КУпАП.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інспектори з паркування #житомирщина #житомирська #область #житомиряни #паркування #новини #інформація #інспектори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...