• Головна
  • «Науковець року 2020»: у ЖДУ ім. Івана Франка нагородили переможців конкурсу
НАУКОВЕЦЬ РОКУ
13:00, 19 травня 2021 р.
Надійне джерело

«Науковець року 2020»: у ЖДУ ім. Івана Франка нагородили переможців конкурсу

НАУКОВЕЦЬ РОКУ
«Науковець року 2020»: у ЖДУ ім. Івана Франка нагородили переможців конкурсу

У Житомирському державному університеті ім. І. Франка підвели підсумки Днів науки та вручили номінації найактивнішим викладачам вишу.

В урочистостях прийняв участь голова обласної ради Володимир Федоренко.

«Без науковців держава не має майбутнього. Ваша наполеглива працямножить її здобутки у світову скарбницю знань. Я щиро вдячний фахівцям ЖДУ за їхню працю, завдяки якій наша область є потужним освітнім та науковим центром України. На ваших знаннях та досвіді виховується нове покоління українців. Бажаю вам ще більших успіхів та творчого натхнення для реалізації нових наукових проєктів», – сказав Володимир Федоренко.

Педагогам університету вручили нагороди «Науковець року – 2020» та «Молодий науковець року – 2020», а також документи про наукові ступені та вчені звання: диплом про науковий ступінь доктора наук Наталії Мирончук та атестати професора і доцентів.

Крім того результати діяльності 3 науково-педагогічних працівників та ректора ЖДУ імені Івана Франка були відзначені Грамотами і Подяками Житомирської обласної ради.

Грамоти Житомирської обласної ради Володимир Федоренко вручив ректору вишу Галині Киричук , старшому викладачу кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства історичного факультету ЖДУ імені Івана Франка Тетяні Бруцькій та доценту кафедри англійської мови ННІ іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Людмилі Чумак.

Подякою обласної ради була відзначена доцент кафедри соціальних технологій соціально-психологічного факультету ЖДУ імені Івана Франка Інна Литяга.

Довідково. Дні науки в Житомирському державному університеті ім. І. Франка проводяться 12-й рік поспіль. Крім того в університеті діють 17 відомих в Україні та за її межами науково-педагогічних шкіл, 30 науково-дослідних лабораторій та 20 культурно-просвітницьких центрів.

Джерело: сайт Житомирської облради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#науковець року #житомирщина #житомирська #область #науковці #нагородження #новини #інформація #підбиття підсумків
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...