• Головна
  • Депутати розпочали підготовку до чергової сесії Житомирської обласної ради
СІСІЯ ОБЛРАДИ
15:00, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело

Депутати розпочали підготовку до чергової сесії Житомирської обласної ради

СІСІЯ ОБЛРАДИ
Депутати розпочали підготовку до чергової сесії Житомирської обласної ради

Нагадаємо, голова обласної ради Володимир Федоренко підписав розпорядження про скликання 4-ї чергової сесії 29 квітня.

Першою роботу розпочала постійна комісія з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів. У порядку денному заплановано розглянути 9 основних питання та два додаткових. Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко та заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Градівський.

Так, депутати заслухали звіт голови Житомирської обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік. Присутні підтримали його, надалі він буде внесений на розгляд депутатського корпусу на сесії обласної ради. Доповідач зазначила, що обсяг виробництва промислової продукції впав на 2,5 % відповідно до попереднього року, тоді як 2019 показник був на рівні 5,2 %. Тобто доповідач зазначила, що показники зросли не зважаючи на складний рік. «Обсяг реалізованої продукції за рік збільшився на 3 %, тоді як виробництво с/г продукції в цілому зменшилось на 4,9 %, 6 % - рослинництва, 0,1 % - тваринництва. Фінансової підтримки аграрії отримали в рамках обласного та державного бюджету в цілому 180 млн грн» Найбільше карантинні заходи позначились на інвестиційній діяльності». Про це докладно доповіла Наталія Арендарчук, директор Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики.

Депутата також заслухали звіт щодо виконання обласного бюджету у 2020 році, інформацію щодо ходу виконання Програм охорони навколишнього середовища, програми ліквідації наслідків підтоплення територій в містах і селищах області на 2003-2030 роки.

Деякі питання присутні зняли з розгляду та відправили на доопрацювання.

З проєктами рішень, що заплановано внести на розгляд сесії, можна ознайомитись тут.

Джерело: сайт Житомирської облради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#облрада #житомирщина #житомирська #область #майбутня сесія #голова облради #новини #інформація #підготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...