• Головна
  • На Житомирщині рятувальники ліквідували займання господарчої споруди
ДСНС
16:30, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело

На Житомирщині рятувальники ліквідували займання господарчої споруди

ДСНС
На Житомирщині рятувальники ліквідували займання господарчої споруди

18 травня 00:35 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від сусідів про пожежу в господарчій споруді у м. Олевськ.

По прибуттю чергового караулу рятувальників було встановлено, що вогнем охоплено покрівля споруди на площі близько 60 кв.м. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок та сусідську господарську споруду. Вогнеборці відразу подали воду на гасіння палаючої будівлі та на захист двох інших будівель, і вже о 00:50 змогли локалізувати займання. Ліквідація відбулася о 02:35.

Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено покрівлю господарчої споруди по всій площі. Попередньо займання могло статися через коротке замкнення в електромережі.

ГУ ДСНС України в Житомирській області

На Житомирщині рятувальники ліквідували займання господарчої споруди, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дснс #житомирщина #житомирська #область #вогнеборці #рятувальники #новини #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення