![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПОЛІЦІЯ
18:00, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело
Поліція розслідує обставини заподіяння тілесних ушкоджень жителю Житомирського району
ПОЛІЦІЯ
![Поліція розслідує обставини заподіяння тілесних ушкоджень жителю Жи... Поліція розслідує обставини заподіяння тілесних ушкоджень жителю Житомирського району](/dist-assets/images/cap.jpg)
За фактом спричинення 39-річному чоловіку тяжких тілесних ушкоджень триває досудове розслідування. Двом молодикам, причетним до вказаного правопорушення, може загрожувати від 7 до 10 років ув’язнення.
Уночі 15 травня до відділу поліції №1 Житомирського районного управліннянадійшло повідомлення про госпіталізацію до місцевої лікарні 39-річного жителя одного із сіл Березівської територіальної громади з серйозними травмами.
Поліцейські слідчо-оперативної групи, які працювали на місці події, з’ясували обставини. Як виявилось, цього вечора між потерпілим і двома жителями смт Черняхова виник конфлікт, попередньо на ґрунті ревнощів. У ході з’ясування стосунків молодики, віком 21 та 28 років, і спричинили чоловіку тяжкі травми. Обґрунтовано підозрюваних у причетності до події чоловіків правоохоронці розшукали. Вони вже дали свідчення слідчим.
Попередня правова кваліфікація події – ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Відповідно до чинного законодавства вказане протиправне діяння карається позбавленням волі терміном від 7 до 10 років.
Житомирське районне управління поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...