• Головна
  • У Житомирі відкрили освітню платформу «Агенти кліматичних змін»
АГЕНТИ КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН
09:00, 21 травня 2021 р.
Надійне джерело

У Житомирі відкрили освітню платформу «Агенти кліматичних змін»

АГЕНТИ КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН
У Житомирі відкрили освітню платформу «Агенти кліматичних змін»

У Житомирі відбулося відкриття освітньої платформи «Агенти кліматичних змін» за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та Житомирської міської ради, що впроваджується комунальною установою «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради, департаментом економічного розвитку міської ради, департаментом освіти міської ради та Поліським національним університетом.

Мета проєкту – популяризувати дбайливе ставлення до навколишнього природного середовища, раціонального використання енергетичних ресурсів та впровадження заходів з адаптації до зміни клімату серед населення Житомирської громади.

Діяльність проєкту «Агенти кліматичних змін» спрямована на формування особистої активної позиції учнів та студентів у вирішенні екологічних проблем громади шляхом здійснення екологічно дружніх вчинків щодо енергозбереження, скорочення викидів парникових газів і пом’якшення наслідків зміни клімату. Програма проєкту «Агенти кліматичних змін» складається з циклу теоретичних та практичних занять для учнів Житомирських шкіл, під час яких буде проведено різні кліматичні ігри та дослідження.

«Формування екологічної свідомості та поведінки є однією зі стратегічних цілей пріоритету «Зелене місто» Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року. Формування екологічної свідомості починається з екологічного виховання у дитячих садочках та школах. Поглиблення екологічних знань відбувається у коледжах, вищих навчальних закладах. Ми дякуємо Державному секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) за підтримкупроєкту «Агенти кліматичних змін», який надасть учням можливість набути навички екологічно-відповідальної поведінки», - зазначила спеціалістка департаменту куономічного розвитку міської ради Валентина Седляр.

Щоб взяти участь у проєкті учням необхідно було сформувати команду та написати мотиваційне есе. За результатами конкурсного відбору 14 команд із 11 шкіл Житомирської громади братимуть участь у проєкті «Агенти кліматичних змін» у 2021 році.

Джерело: сайт Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #житомирщина #житомирська #область #освітня платформа #новини #інформація #агенти #кліматичних #змін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...