• Головна
  • На Житомирщині бастують Голубівська та Вільнопільська школи
ОСВІТА
11:00, 20 травня 2021 р.
Надійне джерело

На Житомирщині бастують Голубівська та Вільнопільська школи

ОСВІТА
На Житомирщині бастують Голубівська та Вільнопільська школи

На сьомій сесії Ружинської селищної ради 11 травня депутати підтримали рішення про припинення функціонування Голубівської та Вільнопільської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Вербівської, Прибережненсьої, Огіївської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.

Батьки та вчителі Голубівської та Вільнопільської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів 12 травня зібрались біля адміністративної будівлі для того, щоб заявити:

«Ми проти закриття школи». Головна вимога батьків і учителів – зупинити рішення, прийняте 11 травня. Батьки та вчителі Голубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пропонують зробити їх навчальний заклад опорним для Прибережного, Голубівки та Черемухи. За їх словами, школі не пропонувалась альтернатива – перепрофілювання Голубівської загальноосвітньої школу І-ІІІ ступенів в школу І-ІІ ступенів.

Ексвіцепрем’єрміністр України, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства у 2014-2019 роках Геннадій Зубко, який прибув на відкриття ЦНАПу, поспілкувався з батьками та вчителями і зауважив, що потрібно врахувати всі критерії, оглянути школу, дорогу і інфраструктури. І тільки тоді поступовими етапами оптимізовувати школу.

Селищний голова Людмила Біляк пояснює рішення, прийняте на засіданні Ружинської селищної ради, тим, що в умовах сьогодення потрібно, в першу чергу, думати про розвиток і соціалізацію дітей. Поява опорної школи і оптимізація малокомплектної – це найкращий шлях для створення якісних і сучасних умов для навчання дітей.

Євгенія Осаволюк, «Ружинська земля»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #житомирщина #житомирська #область #школа #новини #інформація #бастує #протест #забастовка #вчителі #педагоги #діти #учні #батьки #школярі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...